Palladium

Značka Palladium spatřila světlo světa v roce 1920. Záměrem společnosti bylo ale vyrábět pneumatiky určené pro letecký průmysl a opravdu je i vyrábět začali. Odbornost byla s postupem času vysoce pokročilá a brzy většina letadel v celé Evropě používala právě tyto pneumatiky. Po druhé světové válce se ale rapidně snížila výroba letadel a poptávka po pneumatikách klesla. Palladium otevřelo v roce 1947 nový závod v Pont de Cheruy ve Francii a tam se začala vyrábět obuv stejně tvrdá, jako byly jejich pneumatiky. Originální design, klasický tvar, vysoká kvalita a odolnost této obuvi je na tak vysoké  úrovni, jako nikdy předtím nebyla. Palladium je značka precizních bot ve vojenském stylu.

Palladium a materiály

Ty nejkvalitnější dostupné materiály a k tomu přidaná naprosto špičková technologie výroby je již za dobu působení prověřena velkým množstvím spokojených zákazníků i francouzskou cizineckou legií. Ta ji vyzkoušela v terénu a drsných pouštních podmínkách v severní Africe. Obuv dokonale zvládla členitý terén pohoří Atlas. Dnes jdou boty nejvyužívanější v celé Evropě díky svojí špičkové kvalitě materiálů a technologií. Historie značky Palladium sahající až do třicátých let minulého století je zárukou precizního šití a dlouhé životnosti. Po celém světě je tato značka přijata velmi vřele a to díky obuvi vhodné do velmi extrémních podmínek.

Extrémní podmínky s obuv Palladium

Boty se opravdu osvědčily a dokonce se staly průvodci francouzského vulkanologa Harounda Tazieffa na sopečných expedicích. V devadesátých letech Palladium prodalo více než milion párů bot ročně. Po celém světě se těší neobyčejnému ohlasu a je tomu tak i dodnes. Značka s heslem: Kvalita na prvním místě, s použitím těch nejmodernějších látek a materiálů nikdy nezklame. Boty od značky Palladium si oblíbí ženy, muži, i děti pro všestranné využití. Nabízí komfort, pohodlí a velkou výdrž. Pro ženy značka Palladium nabízí i boty na podpatku, tvarově i materiálově pohodlné natolik, že je můžete nosit celý den bez bolestí. Vybrat si lze i boty se speciální voděodolnou ochranou do deště, zimní boty chránící nohy před mrznutím a kotníkové boty na jaro i podzim. Značka Paladium kromě bot nabízí i tašky, kabelky, šperky, rukavice, brýle a jiné doplňky.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová