Orsay

Značka Orsay je charakterizována neutuchající vášní pro navrhování oblečení žen. Je zárukou svěžího, mladistvého, ženského, módního a cenově dostupného oblečení, které skvěle dokáže podtrhnout individualitu a osobnost každé ženy. Nejdůležitější součástí společnosti Orsay s jejími klientkami se denně odehrává ve více jak 670 obchodech, kde je důraz kladen hlavně na to, aby se zde zákaznice cítily opravdu dobře. Zákaznice by měly být v kontaktu s odborně vyškolenými pracovnicemi a zažít při nákupech v obchodě příjemný emocionální zážitek. Značka Orsay to označuje jako Orsay feeling. Osobitý design obchodu, velmi přehledná prezentace zboží a inspirující zajímavé výlohy se starají o příjemnou atmosféru při nakupování.

Orsay a dámské outfity

Značka Orsay se strhující vášní navrhuje dámské outfity vhodné opravdu pro jakýkoliv a každou osobnost. Ve 26. zemích se tato úspěšná módní značka pro mladé ženy dokázala již prosadit. Tento úspěch byl dosažen skrze nadšené zaměstnance pro dámskou módu. Online shop vždy prezentuje ty nejnovější svěží módní trendy a osobité doplňky. Velmi široký výběr dámské módy značky Orsay nabízí oblečení pro ty, kteří se zajímají o módu. Vždy nabízí velké množství aktuálních módních hitů. Módní styly jsou jednoduché, přirozené, nekomplikované a všechny si zakládají na individuálním vzhledu. Značka Orsay není oblíbená pouze na základě vysoké originality modelů, ale i pro svou vysokou kvalitu zboží a příznivým cenám.

Sortiment značky Orsay

Orsay
Orsay

Sortiment značky Orsay se zaměřuje na ženy a možná právě proto jsou její kolekce zcela jiné. Převládá v nich více ženskost, ale i ležérnost. Běžnou sportovní módu zde ale nenajdete. Modely jsou více mladistvé a komfortní, přesto je v nich vidět elegantní linie a přesně to, co dělá ženu ženou. Nespecializuje se na unifikovanou módu. Společnost Orsay tak vytváří svět vhodný pro ženy a ve svých prodejnách s dámským zbožím zachovává svou veskrze ženskou intimitu. Značka Orsay nabízí výhradně dámské oblečení, za to v širokém sortimentu, dámskou obuv, tašky, kabelky, doplňky, šperky, hodinky a dámskou kosmetiku.