Oblékni nejen kabát

Chladné počasí je tady, toho si všiml opravdu každý. Letní oblečení je již dávno zapomenuto v zadní části vašeho šatníku a na popředí se dostává oblečení, které vás zaručeně zahřeje, když sluníčko již stávkuje. Kdo se těšil na babí léto, bude letos asi trochu zklamán.

Co tedy obléknout, aby nám bylo teplo, ale zároveň jste byla IN? My vám poradíme!

Pončo

To, že kožená bunda vládne podzimu, víme již dávno. Kdo nemá koženou bundu, jako by ani nebyl. Také kabát zaručeně nesmí chybět ve vašem šatníku. Letos obzvlášť ten károvaný. Ale máte tam i pončo? Že ne? Tak to je tedy obrovská chyba. Pokud se obáváte, že byste mohla v ponču umrznout, tak zahoďte obavy stranou. Pončo je báječné v tom, že díky své volnosti jej můžete dosti podvléknout. Takže pokud patříte mezi milovnice vrstvení, tak se nemáte čeho bát.

Pončo se hodí jak do práce, tak na podzimní romantickou procházku. Letošním hitem je jednobarevné pončo, neostýchejte se sáhnout i po výrazných barvách jako je červená či hořčicově žlutá. Díky jednobarevnosti jsou ponča snadno kombinovatelná. Hodí se jak k elegantnímu oblečení, tak i k džínám.

Bunda do nepohody

Tato bunda se skvěle hodí pro tohle nepředvídatelné počasí. Ráno, když vycházíte do práce, tak to vypadá, že bude krásně a podle toho se také obléknete. Ale ejhle ono se nám dopoledne zatáhne a začne pršet. Co teď? No s touhle bundou vás nic nepřekvapí. Její délka je téměř ke kolenům, je z nepromokavého materiálu a také ji nechybí velká kapuce, která je letos velmi moderní. Takže pokud nemáte zrovna u sebe ani deštník, vůbec se nemusíte obávat.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová