Jak obléct chlapa do divadla?

Jednou za čas je vhodné do života zařadit i nějakou kulturní vložku. Většinou se jedná o muzikál nebo například o divadlo. Divadlo je nevšední zážitek, do něhož je zapotřebí chodit nevšedně oblečen. Nemůžete si do něj vzít oblíbené tepláky nebo ani džíny s pohodlnou mikinou. Chce to o nevšední formální styl, který jen tak každý den nenosíte. Pánové si většinou vědí rady, ale dámy stojí hodiny před zrcadlem a stále dokola si zkouší různé outfity, které by se do divadla hodily. Mnohdy díky nerozhodnosti nestíhají představení, proto je možná patřičné, abychom si vytvořily vhodný look, který vždy bude jasnou volbou při návštěvě tohoto kulturního místa.

Co si mají obléknout pánové?

Pánové by měli sklouznout ke klasickým společenským kalhotám. Mnoho mužů volí také oblek, ale ten není podmínkou. Budou stačit vhodné společenské kalhoty, košile neutrálních barev a polobotky. Velký důraz však opravdu klaďte především na košili, protože pánové mají poslední dobou nemístný zvyk, a sice oblékat si výrazně barevné kousky. Do divadla (ani na jinou příležitost) nejsou pestrobarevné košile vhodné, proto volte raději klasickou bílou či jinou světlou barvičku. Povoleny jsou však také tmavé odstíny modré na barvy nebo klasická černá. Polobotky jsou moderní v hnědém provedení, nikoliv v klasické černé barvě. Doplňte celý outfit hnědým úzkým páskem a hnědými hodinkami.

Co si mají obléknout ženy?

Ženy mají trochu větší výběr, protože se schvalují nejen kalhoty, ale také sukně či šaty. V poslední době se staly velmi populární kostýmky, ale pokud je nemáte zrovna v lásce, zkuste to s jednoduchými šatami. Pokud se nejedná o ledabylé letní dovolenkové typy šat, jsou vhodné relativně všechny ostatní druhy. Nejvhodnější jsou úzké typy s délkou minimálně do půli stehen. U sukní platí naprosto stejné pravidlo. Pakliže nejste zastánci sukní, zvolte kalhoty – ty jsou perfektní zejména úzké rovné. Vše doladí samozřejmě lodičky, které jsou do divadla jako dělané a vkusná kabelka do ruky – neberte si všední velkou kabelku, stačí drobné psaní.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová