Nová módní kolekce je zde!

Začátek nového roku je tady a s ním přichází i nové módní kolekce. Módní návrhářka Josefina Bakošová přináší svou novou kolekci s názvem Tones. Pro koho je tato kolekce určená a co v ní najdete?

Co v kolekci najdeme?

Tato módní kolekce je věnována snad pro všechny ženy na světě. Ten svůj vysněný kousek zde najde každá z nás. A na postavu se ohlížet nemusíte. Je tu zde mnoho jak pro boubelky, tak pro štíhlé ženy. Pokud milujete jednoduché střihy a nesouměrné detaily, tak si kolekci určitě zamilujete. Díky těmto detailům je to těchto modelech skryt pohyt.

Návrhářka věnovala pozornost obzvláště košilím a košilovým šatům, kabátům, širokým kalhotám různých střihů a také večerním šatům. A to je výčet jen toho nejdůležitějšího. Kolekce toho skrývá daleko více.

Barvy

Zde návrhářka dala vyznít jemným barvám. Jako jsou například jemné tóny krémové, světle šedé nebo také bílé. Jen občas narazíte na odstíny modré nebo černé. Návrhářka se oproti minulé kolekci zaměřila vést barvy spíše tón v tónu.

Zajímavost

Kolekce se stává velice zajímavou díky zpracování oděvů u krku. Najdeme zde různé límečky tak i vysoké nákrčníky téměř až roláky. Stojací límečky nalezneme jak u kabátů tak i šatů nebo košil.

Materiál

Materiál je u modelů volen velice kvalitní a praktický. U kousků které vás mají zahřát je volena teplá a jemná vlna a u kabátů funkční polyamid. Tento materiál je odolný proti povětrnostním podmínkám, které nám zima přináší. U dalších modelů tak najdeme bavlnu s elastinem, hedvábí atd.

V kolekci najdeme i dvoje krásné dlouhé večerní šaty.

Zdroj:  http://josefinabakosova.com/

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová