Co nosí pánové k modrým kalhotám?

Modré oblečení je nyní velmi vkusné. Modrá si prochází jakousi opětovanou oblíbeností, protože se nyní začaly prodávat kousky oblečení zejména v královsky modrém odstínu. Tato barva se stala natolik oblíbená, že ji nyní nacházíte nejen na běžných kouscích oblečení, ale také především na populárních kabelkách, botách nebo například na masivních špercích. Královsky modrý odstín totiž sedí naprosto každému druhu pleti. Ať už patříte k těm snědším postavám či se řadíte do kategorie bledé pleti, rozhodně vám přesně tato barva bude sedět. Není se proto čemu divit, když se stala velmi oblíbenou.

Královsky modrá je však jen jeden odstín modré z mnoha, jež je tak oblíbený. Modrá se stala obecně oblíbenou v poslední době naprosto v jakékoli formě a odstínu. Velmi populární jsou nyní kalhoty této barvy, které jsou úzké a mnohdy i vzorované. Jedná se o kousek patřící do formálního stylu. Co k nim však nosit?

Úzké kalhoty nejlépe sedí ke košili – klidně i ke vzorům

Modré kalhoty jsou opravdu oblíbené, protože formální styl je nyní na vrcholku modernosti. Pokud by vás zajímalo, co se k takovým kalhotám této barvy dá kombinovat, zkuste to například v námořnických barvách. Volte například červené lodičky a bílou halenku nebo košili. Pakliže však nejste zastánce lodiček, zvolte si raději polobotky, protože i ty jdou k těmto typům kalhot naprosto dokonale. Jiné boty však už nevolte k tomuto druhu oblečení, protože už by celkový look nevypadal tak, jak by vypadat měl.

Pakliže nechcete působit jako námořník, zkuste to s jinými barvami. Jsou libo například vzorované košile? Ty jsou nejen velmi stylové, ale také se perfektně hodí k modrým kalhotám. Nevolte je však s velkými a kýčovitými vzory, raději sáhněte po jednodušším minimalismu. Ten se totiž dneska nosí. Nejmodernější vzory jsou drobné puntíky, proužky nebo například miniaturní podoby ptáčků či květin.