NEW BALANCE

Vše započalo dvacátým stoleté, kdy Willim J. Riley začal pomáhat lidem. Chtěl řešit jejich problémy týkající se chodidel a ostatních částí nohou pomocí zdravotní obuvi. Když hledal správný název značky, nechal se inspirovat pozorováním kuřat ve výběhu. Na svých tenkých nožkách si totiž každá slepice dokázala udržet rovnováhu. Tímto zjištěním a zaujetím se zaslíbil postarat se o zvýšení pohodlnosti bot, a to právě prostřednictvím jeho nové značky nazvané New Balance. V roce 1938 Riley navrhl a následně i vyrobil svou první běžeckou obuv a ta rozpoutala po krizovém roce 1933 velký úspěch. Následně musela být vyrobena celá řada, protože poptávka předčila veškerá očekávání. Od té chvíle se setkáváte se stále novějšími typy, které vás jistě nadchnou svým designem nebo pohodlností. Boty jsou ušity ve špičkové kvalitě a ta se dnes u všech bot opravdu žádá.

Přes sto let s touto značkou

NEW BALANCE
NEW BALANCE

Díky své více než stoleté tradici si značka vybudovala obrovský respekt, a to nejen v odvětví obuvi, ale také v oblečení. Pro dámy, pány i děti vyrábí velkou řadu sportovního oblečení, ze které si jistě vyberou všichni sportovní nadšenci. Samozřejmě se dočkáte i volnočasového oblečení, nikoliv pouze toho, které spadá do sportovní kategorie.

U značky je velmi specifické to, že se má své zvláštní prvky, jež se u lecjakého oblečení nevidí. Tyto prvky ale musí vždy najít majitel bund či šortek, protože u každého typu oblečení se skrývá v něčem jiném. Jelikož se jedná stále o domácí výrobu, pak ji určitě ocení ti, kteří zrovna nesympatizují s věcmi, které jsou ušity ledabyle, protože se ihned vytahají či u níž se nitky vytrhnou ihned po prvním používání. Kvalita New Balance je obsažena především v týmové práci, která právě dohlíží na to, abyste se nesetkali s tím, že danou věc budete mít pouze pro jeden okamžik a pro jedno praní.

New Balance – značka stále se řadící k těm nejpopulárnějším – je na trhu více než sto let a zaměřuje se nejen na oblíbenou sportovní obuv, ale také na sportovní oblečení, jež si zamilují nejen pánové, ale i dámy či děti.