Nakupování v Řecku

Vydáte-li se k mořido kouzelného Řecka, pak nezapomeňte si vzít svou kreditní kartu, protože po pěkné relaxační dovolené na pláži, budete absolvovat nákupy. Všichni víme, že Řecko je tradičně zemí, kde si můžete koupit všechno.

Obchody v Řecku

Nejvýhodněji v Řecku nakoupíte oblečení a textilie, protože v této zemi mají výrobky evropské standardy a mnoho světových firem zde dodává výrobky nejvyšší kvality za dobrou cenu. Oblečení – od triček až bundy, je dobré se podívat naTsantilis síť prodejen, Lucifiar, Tenezis a Sprider, stejně jako na mnoho dalších. Zde si můžete zakoupit nejrůznější oblečení.Nechybí oblíbené značky jako GAP, Esprit, Zara, Bershka, a mnoho dalších za přijatelné ceny a příjemné kvality.

Super nákupy v hlavním městě Řecka

Chystáte se na dovolenou do Řecka? Určitě si nenechte ujít návštěvu hlavního města Athény, protože zde jsou soustředěny největší a nejzajímavější odbytiště pro nákupy. Už na předměstí řeckého hlavního města, můžete navštívit obrovskou síť prodejen, které vás potěší velmi dobrým výběrem textilu, obuvi a closeouts minulých kolekcí. Vynikající stock centrum Athen Designer Outlet se nachází v samém srdci hlavního města. Potěší všechny milovníky nakupování slevy až 70%. Jsou zde celé ulice butiků všech světových značek a slavných návrhářů jako Trussardi, Ferre, Versace, Moschino, Lacoste, Hugo Boss a mnoho, mnoho dalších. Oceníte i spoustu autobusových zastávek, autobusy vás zavezou přímo do nákupního centrav ceně jen 1 €.

Trhy v Řecku

Samozřejmě, čerstvé ovoce a zelenina, stejně jako olivy, sýry a vynikající olivový olej, stejně jako mnoho, mnoho dalších věcí, je nejlepší koupit na trzích. Žádný z obchodu sbohatosti rozsahu produktů, nenabídne takovou skvělou atmosféru, která je na trhu. Můžete si koupit nejen to, co potřebujete, ale také plně nasát ducha samotného Řecka. Tržiště jsou otevřeny od 7 do 14 hodin, a to pouze v určité dny. Nejzajímavější řecké produkty si můžete koupit taktéž na trhu – to je ovoce a zeleniny pěstované v zahradách, stejně jako sladkosti a lahodné domácí sýry, a samozřejmě domácí olivový olej a olivy.

Huskies Agora

Nejpopulárnějšítržiště nese název „Huskies Agora“ v hlavním městě, a je nazýván „Varvakios agora.“ Nakupovat zde můžete celý týden od 7-18 hodin, o víkendech pouze v neděli, nabízí nejen potraviny, ale i oblečení a domácí výrobky. V Řecku jsou bleší trhy, kde se dají nakoupit exkluzivní věcičky. Můžete strávit hodiny při hledání vintage oblečení a starožitnosti upomínkových předmětů, a také najít pár ručně vyrobených bot nebo nábytek starý několik desítek let.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová