Naketano

I v Německu se sem tam zrodí něco dobrého, co zaujme takřka celý svět. Nyní se jedná o značku Naketano, která se vyznačuje především pestrými barvami, které jsou v dnešní době velmi populární. Kam se hrabe černá barva – vždyť ta se nenosí zejména během jarního a letního období. V takové fázi na začátku těchto období by se mělo řádně dbát na to, aby se náš šatník změnil do trošku pestrobarevných barev. Žlutá, zelená, červená a klidně i růžová by měla zdobit naše šatníky. Ten správný materiál je mnohdy ale záhadou, protože ať už si koupíme jakýkoliv hezký kousek, mnohdy opravu nevíme, jestli nás kouše schválně nebo jestli se jedná jen o jakýsi bonus, protože jsme si kousek koupili za opravdu nemalou hodnotu. Možná bychom měli dbát na to, abychom si začali kupovat třeba pohodlné mikiny kvalitní. U těch přeci bývá hlavní problém právě kousavost a nepříjemnost materiálu. Navíc tento kousek oblečení by měl být opravdu pohodlný, protože jen ten nás vždy pěkně naladí na správnou domácí pohodu.

Jenže najít takový kousek je mnohdy vážně záhadou, a tak se tedy spousta žen vkládá do rukou značky Naketano. Jedná se o tu zmíněnou dobrou německou výjimku, která tvoří ženský pohodlný svět. Díky pestrým barvám si ji jistě zamilují především milovníci jara a léta, ale určitě si je oblíbí i nadšenci jiných ročních období. Svým střihem a materiále se jedná o naprosto unikátní typ oblečení. Vše je pod dohledem designérky Nicole Christensen, která ostatně může za celý velmi originální vzhled této mikiny. Na nic jiného se ale v sortimentu této značky těšit nemůžete – pouze na komfortní mikiny. Představují totiž jakýsi druh trendu, který můžete nosit takřka denně – nezávisle na počasí a ročním období. V létě vám v něm sice bude trošku tepleji, ale někomu bývá zima i při čtyřiceti stupních ve stínu.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová