Na velikosti letos záleží!

O čem bude řeč? No přeci o šátcích. Nastal čas pochmurného počasí. A to nám dává příležitost rozšířit si outfit o doplněk navíc! Díky šátku dodáte svému oblečení nový vzhled a také krásně zahřeje. Neváhejte si tedy svůj šatník rozšířit o pár nových kousků.

Jaké jsou v kurzu?

Na barvě či potisku prakticky nezáleží. Podstatné je, aby se šátek hodil jak k vám tak k vašemu oblečení. Ale určitě nepostačí malý šáteček, který vám sotva obejde krk. V kurzu jsou šátky veliké. Vlastně čím větší tím lepší. Díky jejich délce je můžete různě vázat a tímto malým detailem opět změníte vzhled vašeho outfitu.

K čemu jej vzít?

Je jasné, že ke sportovní bundě si elegantní dlouhý šál nevezmeme, ale to neznamená, že pokud jste sportovnější typ tak je vám tato móda zapomenutá. Pokud si oblečete volnější svetřík, džíny a tenisky není důvod proč nenasadit i šátek kolem krku. Jestli jste milovnicí tmavých barev a vás kabát je tmavě hnědý či šedý a k němu oblečete černé kalhoty. Můžete díky barevnému šátku tento outfit oživit a dát mu úplně jiný nádech.

Některé z nás, ale šátky přímo nesnášejí. Obzvláště ty velké šály, které se vám naberou na hrudi. Nebo ženy menšího vzrůstu s větším poprsím mají pocit, že to prostě není móda pro ně. Dámy šátek sluší každé ženě! Byla by velká škoda, kdybyste to nevyzkoušely! Máme různé způsoby vázání šátků a je jen na vás, který si zvolíte, abyste se v něm cítila dobře a lichotilo to vaší postavě. Uvidíte, že jakmile najdete, to správné vázání na šátek nedáte dopustit.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová