Montura

Značku Montura přivezl do České republiky nadšený sportovec, kterého sport a turistika zasáhly již od jeho raného dětství. A tím je možná popsáno vše. Pokud vám nabídne outdoorové oblečení kdo, kdo se venku v přírodě a na horách, často v nekomfortním a ošklivé, počasí plné, zimy, větru a deště pohybuje jako ryba ve vodě, prostě mu věříte. Ten, kdo zažil funkčnost oblečení Montura na vlastní kůži v krutých podmínkách hor, které se vás neptají, zda jste připraveni, přesně ví, co vám nabízí. Možná si sami vzpomenete na doby minulé, kdy jsme byli neskonale vděční za teplákovou soupravu vhodnou na sport. Nějaké funkční vlastností ale naprosto neměla.

Inovace a funkčnost

montura

Všechny sportovní produkty včetně sportovního oblečení se dočkaly mnoha změn. Zcela se například změnily materiály i jejich dnes prvotřídní vlastnosti. Když si Dominik Zlý poprvé vyzkoušel první kus oblečení od značky Montura, byly to kalhoty Vertigo light. Neznámá značka Montura jej svými vlastnostmi prostě nadchla. Sice se jednalo o funkční oblečení, ale tohle bylo tak lehké a jeho střih byl tak důmyslně řešený, že naprosto umožňoval volný a příjemný pohyb. Pokud se na svých cestách vydáte do mnoha lokalit stejně jako on, uvidíte italské obchody v Passo tonale a v Santa Catarinu i v mnoha jiných místech, nabízející produkty Montura. U nás ale dlouho byly nedostupným zbožím. Do šatního arzenálu si postupně Dominik přidal bundu Skisky jacket a mnoho dalších produktů. Jejich vlastnostmi byl doslova fascinován.

První obchod se značkou Montura

Dovoz produktů Montura do České republiky se zrodila v roce 2014 a s přáteli Dominik usoudili, že se opravdu jedná o správný nápad. Rozšířit náš trh o tento kvalitní druh zboží, které uspokojí poptávku těch nejnáročnějších uživatelů, se prostě vyplatilo. První obchod se značkou Montura vznikl po návštěvě italské vzorkovny. Odtud si opět odnesl další skvělé kousky od značky Montura. Na jaře roku 2015 rozhodla návštěva veletrhu v Mnichově. Stát se dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku už netrvalo dlouho. Po hektickém období plném vybírání kolekcí a jednání s dodavateli byl otevřen showroom. Kamenná prodejna pro lidi z okolí s možností nákupu kvalitní značky byla rozšířena o eshop. Montura, to je oblečení prostě pro všechny.

Více informací o značce a nákup produktů přímo od oficiálního distributora pro Českou a Slovenskou republiku najdete na webu www.monturashop.cz