Módní účesy pro léto 2018

Jaké módní účesy přinese rok 2018? Nechte se inspirovat z přehlídkových mol!

Tak jako s příchodem nového ročního období se mění příroda, tak i my ženy potřebujeme změnu z chmurného zimního stereotypu. A proč tedy nezahájit nové období moderním účesem? Inspirací pro naše účesy na léto 2018 nám mohou být účesy od profesionálních kadeřníků.

Účesům pro léto 2018 vládnou sponky

Zavzpomínejte na dětská léta a vraťte se ke sponkám. Do vlasů použijte jednoduché vlásenky, které slouží pro dekorování až kreslení obrazců ve vlasech. Zpět do módy jdou také výrazné sponky nahrazující šperky. Sepnout vlasy jimi můžete po stranách hlavy, a to nejlépe v této sezóně symetricky. Sponky sluší jak vlnitým tak rovným vlasům a nejlépe vypadají sladěny s vašim outfitem.

Rovné vlasy jsou již pasé

Již je konec zdlouhavému rovnání vašich vlnitých vlasů! Pokud chcete být šik a moderní pro toto léto nechte kudrliny vyniknout. Vlnité vlasy vypadají velice sexy a budí nedbalou eleganci. Díky dobře zvoleným vlasovým přípravkům vám takový účes nezabere mnoho času.

Velké čelenky

Ano! Opět jsou zpět také čelenky. Stačí vám širší látková čelenka a máte skvělý, rychlý účes pro letošní léto. Čelenku lze použít do dlouhých, polodlouhých ale i krátkých vlasů. A pokud vás čeká zvláštní slavnostní událost, tak na dnešním trhu najdete široký výběr těchto čelenek pro každou příležitost.

Wet hair look

Znáte Wet  hair look? Ne? Tak pro letošní léto by to byla velká chyba! Dokonalý make-up a trocha odvahy a pak vám wet hair look, tedy mokrý účes bude slušet. Zvýrazněte oči, odhalte uši vyčešte vlasy z čela a módní účes pro léto 2018 je na světě! Jak na něj? Určitě se o něj nesnažte velkým množstvím gelu, ale použijte kvalitní přípravky pro speciální styling.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová