Módní kousky, které se hodí jako dárek ženě k Valentýnu

Zima se nese v duchu mnoha významných svátků a dnů. V zimě se slaví Vánoce, silvestrovská noc, konečně se vydáváme na hory, protože je zima jediné období, které je vhodné k lyžování. Kromě toho se slaví svátek všech zamilovaných – Valentýn, na který se určitě už nyní připravuje mnoho žen či mužů. I když se jedná o americký svátek, přece jenom je to svátek, který jsme si i v Česku řádně oblíbili. Pánové většinou ženám darují květiny, ale zkuste být letos trochu kreativnější a darujte jim něco, co jim rychle nezvadne. Co kdybyste jim darovali nějaký kousek na doplnění jejich šatníku?

Ženy milují módu, to jistě ví každý muž. Samozřejmě dříve než se pánové vydají do obchodů koupit ženě dárek na Valentýna, je třeba trochu prošmejdit jejich šatník. Každá žena má jiný styl, tak aby pánové nešlápli vedle, měli by aspoň přibližně vědět, co ženám mají pořídit.

Přinášíme vám nyní pár tipů, které ženy rozhodně ocení.

Šperky

Ženy milují vše, co se blyští. Bižuterii ne každá žena dobře snáší, proto se raději rozhodněte pro kvalitní pravé šperky. Jestliže jste sledovali během vánočních svátků televizi, určitě jste si všimli vánoční reklamy oblíbeného šperkařství Pandora. Právě tato prodejna šperků je u žen snad nejoblíbenější, proto šperkem od Pandory nikdy neuděláte krok vedle. Sáhnout byste měli rozhodně po náramku, na který si ženy mohou dokupovat přívěsky, které se pojí například s nějakou životní událostí nebo s úspěchem. Jestli však tento náramek vaše milovaná už má, raději sáhněte po řetízku s velkým srdcem.

Košile

Jestliže byste chtěli ženu obdarovat něčím, co se perfektně hodí do jejího šatníku, rozhodně jí kupte košili. Jedná se o nadčasový kousek, který miluje každá žena. Jenom se pořádně podívejte na velikost, ať náhodou ženu neurazíte, pokud jí koupíte košili o několik čísel větší.

Tip pro muže: Ženy milují jakékoliv košile, ale abyste si byli jisti, že jim stoprocentně padnou, sáhněte po károvaných delších košilích. Vyvarujte se krátkým a upnutým košilím, protože ne každá žen aje má v lásce.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová