Módní dámské kabáty 2017

V nadcházející sezóně při inovaci šatníku nebudeme muset mnoho přemýšlet, protože v módě je opět stylový trenčkot. Stačí se podívat na poslední fotky vévodkyně z Cambridge nebo Kim Kardashian, Emmy Watson a na další ikony stylu. Módní dámské kabáty 2017 nabízí mnoho možností, od klasické černé po extravagantní barvu fuchsie, nechybí nápadné potisky a futuristické materiály jako latex, průhledný plast a husté hedvábí s kovovým povlakem. Pokud toužíte být in, rozhodně věnujte svou pozornost jarním dámským kabátům.

Černá se nosí

Černý dlouhý plášť nebo trenčkot – vítězný prvek v každé sbírce svrchníků. Překvapivě praktický a všestranný, poslouží nejen v pracovním prostředí, ale i jako stylový doplněk u večerní zábavy. Dámský kabátek ušitý z těžké nepromokavé tkaniny je stejně slušivý jako z hedvábí/bavlna. Vévodí černá stejně jako růžová barva.  Nebo obojí. Na přehlídkách na jarní sezónu ji naservírovaly všechny přední značky v uvolněném stylu, kabátky nevyjímaje.

Pestré barvy jsou stále módní

Zdá se vám černý nebo béžový odstín příliš banální? Tak stejně jako mnohé celebrity podlehněte pestré paletě barev, kterou nabízí většina návrhářů v této sezoně. Trh nabízí módní dámské kabáty ve všech odstínech vínové, jasně růžové, červené, žluté a indigo – jedním slovem, představivosti se meze nekladou. Je důležité mít na paměti, že pestré odstíny jsou přitažlivé při zatažené obloze. Proč nerozveselit sebe i ostatní?

Chytlavé tisky jedou stejně jako pláštěnky

Představte si plášť posetý divokými květinami a exotickým ptactvem nebo je úžasně módní vojenský styl stejně jako smyslný leopard. A pochopitelně geometrické tvary, velké koule, kličkování a „kuřecí nohy“ – pro potisky na pláštěnky dámské módy 2017 neexistují žádná omezení.  Zažívají boom pláštěnky pro ženy. Stále více a více jsou populární mezi pláštěnkami módní dámské modely z průhledného plastu a futuristické latexové se zrcadlovým efektem. Takovéto pláštěnky, mívají trochu sportovnější siluetu, chloubou je nepromokavé plátno a namísto knoflíků pás připevněný suchým zipem včetně slušivé kapuce. S takovým elegantní pláštěm, můžete v klidu v deštivý den vyrazit do společnosti.