S midi sukní opatrně. Odhalí vaše nedostatky

Jednoduchou volbou nemusí být ani délka midi, tedy do poloviny lýtek. Tato klasická délka není tak univerzální, jak se na první pohled zdá. Může totiž zdůraznit i některé nedostatky. Nejlépe vypadá pouzdrová midi sukně v tmavých. Tu si mohou dovolit i korpulentnější ženy a působí sexy. Ztratí se přitom i silnější pas.

Áčkové střihy jsou zrádné

Midi sukně áčkového střihu jsou velice nebezpečné pro silnější ženy s mohutnějšíma nohama. Dokážou totiž buclatější postavu ještě více rozšířit. Áčkové a kolové střihy se hodí pro ženy se štíhlým pasem a štíhlýma nohama. Skvěle v nich vypadají hlavně ženy s postavami typu přesýpacích hodin, a to i když mají trochu plnější tvary (vzpomeňte si na Marylin Monroe).

Vrstvené a nabírané sukně sluší štíhlým

Nabírané či vrstvené varianty midi sukní mohou nosit jenom ženy se štíhlou postavou modelky a štíhlýma nohama. Velký pozor si u midi sukní musí dávat i ženy s širokými boky. Měly by volit raději pouzdrové střihy tmavších barev. Ty vypadají elegantně vždy a za všech okolností.

Dress code do práce i outfit do divadla

A jaké boty? Pro pouzdrové midi nejlépe lodičky s vysokými podpatky. Midi sukně jsou ale univerzální délkou ve smyslu použití. Kostýmky s midi sukní noste do práce, kde potřebujete dodržovat dress code, na obchodní jednání, společenská setkání. V tmavším jednobarevném provedení bez vzoru se hodí i do divadla.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová