Metalově stříbrná na každém kousku doplňku

Trendů, které letos budou letět, bude velká hromada! S příchodem jara se postupně odhalují různé novinky, na které se už nyní můžeme v obchodech těšit. Mezi ty nejhlavnější se řadí především pestré barvy, které budou dominovat jarnímu období nejen v přírodě, ale také v našem šatníku. Mimo oblíbené výrazné barvy, jako je žlutá, červená, oranžová, královsky modrá a růžová, na své čestné místo trendů letošního roku usedne i metalově stříbrná. Tu nyní můžete vidět opravdu na každém rohu, protože se jedná o kousek, jenž je naprosto fantastický.

Stříbrné doplňky jsou v trendu

Metalově stříbrnou však nenaleznete skoro na žádném kousku oblečení, ale spíše na doplňcích. Není se čemu divit, doplňky vypadají mnohem lépe než třeba metalové kalhoty či svetr. Největší trendem jsou hlavně boty této barvy. Ty totiž zaručeně rozzáří nudný všední look a udělá z něj něco neskutečně báječného. Díky tomu, že tuto barvu můžete najít v těch nejrůznějších provedeních bot, si na své přijdou jak milovníci formálního stylu, tak sportovci či nadšenci do ležérního outfitu. V této barvě totiž najdete jak polobotky (které jsou více než oblíbené), tak třeba tenisky či sandálky. Všechny tyto kousky jsou jasnou koupí, která nesmí chybět v žádném botníku.

Metalově stříbrná však dominuje i jiným doplňkům, a sice třeba kabelkám. Pokud netoužíte po výkřicích módy, které v sobě nesou nejrůznější pestrobarevné kombinace, a proto sázíte na jistotu, jež máte v ležérním, jednoduchém, černém outfitu, obohaťte i tento look stříbrným doplňkem v podobě kabelky. Není nic lepšího, než udělat pohodlný, avšak obyčejný look tím jedinečným!

Mnoho žen také volí stejnobarevnou podobu svých nehtů. Jedná se o černý poklad a na něm jsou rozetřeny třpytky tak, aby udělaly unikátní barvu a aby nešlo poznat, že se o třpytky jedná. Tento „doplněk“ je také velmi vkusný a rozhodně moderní.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová