MELISSA

Pakliže pátráte po zvláštní obuvi, kterou jistě zaujmete nejedno oko kolemjdoucích na ulici, zaměřte se na obuv značky Melissa. Jedná se totiž o plastové voňavé boty, které jsou jakousi brazilskou oslavou designu. Jsou ojedinělé především materiálem, z něhož jsou vyrobeny. Jedná se o speciální ohebný materiál Melflex, který je samotnou značkou patentován. Jedinečnost tedy tkví nejen v konečné fázi, ale také už v samotném materiálu. Díky svým specifickým prvkům se skvěle přizpůsobí noze a vytvarují se dle ní. Nejen, že se vám tedy nebudou vyzouvat, ale vyzout je už sami nebudete chtít. Jedná se o brazilskou značku, která není na trhu stovky let. Jedná se v tomto ohledu o nováčka, ale respekt si i za těch pár let, co je na trhu, určitě získal. Stal se opravdu populární, a to nejen díky výrobě, ale také díky konečnému designu, který je naprosto nadčasový a především stylový. Vždy jde tedy s módou, ať už barevně, tak i vzhledově, tvarově i vzorově.

Melissa se zaměřuje na boty pouze pro dámské osazenstvo. V posledních letech také rozeběhla značné úsilí v dětském obouvání, ale pánové si mohou nechat zajít chuť. Především jsou boty ve tvaru balerín, které jsou velice populární v teplejších dnech. Pokud tedy oživujete svůj šatník po krutých zimních měsících, zkuste to právě s plastovými botkami. Jistě vám oživí zejména botník a využijete je nejen na pozdější teplejší jaro, ale také během léta. Noha se v nich totiž takřka nepotí, což je velkou výhodou zejména tehdy, kdy sluníčko pálí nevýslovnou mocí.

Toto obutí této značky naleznete pouze pro děti či ženy. Většinou si je oblibují zejména maminky s dcerkami, které touží po tom, aby dcera byla oblečena stejně jako maminka – jaká matka takové dítě. Děti jsou ale za takové pestrobarevné botičky rády, protože barvičky jsou to, co je pro ně naprosto fantastické. Po všední obuvi zrovna netouží.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová