Manžetové knoflíčky ke košili neodmyslitelně patří

V životě každého z nás se vyskytnou události, na které se musíme vhodně obléknout, většinou hodně elegantně. Jedná se mnohdy i svatby, slavnostní večeře, plesy nebo například i divadla, když se hraje nějaká premiéra velkolepého představení. Na takové příležitosti je dobré se vhodně obléknout. Ženy většinou volí vhodné dlouhé róby nebo alespoň šaty ke kolenům, které by zvýrazňovaly jejich křivky. Lodičky jsou samozřejmostí, stejně jako vkusná kabelka, která většinou bývá malinká, čistě pro telefon a peněženku, jen tak do kapsy.

Pro pány však znamená taková událost naprosté vymódění se. Většinou by si nejraději muži vzali běžnou košili, džíny a pohodlné boty, ale bohužel to není to nejlepší, co by mohli volit. Raději se musí zaměřit na skvělý oblek, který je nestárnoucí elegantní klasika, již by měl mít ve svém šatníku každý správný muž. Mnoho mužů si neuvědomuje, co k takovému obleku všechno patří. Musí si uvědomit, že do takového obleku spadají především společenské kalhoty, které přesně ladí s odstínem saka. Většinou se doporučuje tmavě modrý odstín, protože černá se už opravdu nenosí. Potom se volí především polobotky, a to v hnědé barvě, protože černé typy také dávno vyšly z módy a už se nehodí ani na běžné nošení či pouze do chvilky, kdy plánujete vynést koš. Potom samozřejmě košile a vesta, která je také nedílnou součástí. Vesta je opět stejná jako sako či kalhoty a bez rozdílu k nim ladí. Jenže ke košili patří ještě jedna drobnost, a to není jen úzká vázanka nebo motýlek, ale především manžetové knoflíčky.

Zhotovte si manžetové knoflíčky na zakázku

Pokud zapomenete na manžetové knoflíčky, všimne si toho každá správná žena a každý správný gentleman. Manžetové knoflíčky jsou opravdu nedílnou součástí a musí být na vaší košili. Pokud se je bojíte sami koupit, rozhodněte se například pro manžetové knoflíčky, které budou dárkem od příbuzných k narozeninám nebo k Vánocům. Nejedná se o nejlevnější záležitost, ale určitě vám dlouho poslouží. Pokud se je rozhodnete kupovat sami, měli byste volit především na zakázku vyrobené, třeba s vašimi iniciály. Alespoň si vždy své poznáte. Pokud nechcete mít čistě svoje knoflíčky, zkuste to pak s dřevěnými. Dřevo se dostalo do módy rychlostí blesku a nyní se jedná o nejvkusnější doplňky, jaké svět ještě neviděl.