Letní výprodeje

Když přijde období, kterému všechny milovnice módy naprosto propadají, letní výprodej, můžeme nakupovat klidně i ve slevách až 75 %. To se nám během roku nemůže stát. Univerzální kousky berte všema deseti. Ty můžete nosit ke všemu. Obyčejné bílé či černé tílko můžete nosit na milion způsobů a oživit jím každý outfit. Využijte tedy letních slev a kupte si podobných kousků hned několik do zásoby. Seženete je klidně do stovky.

Džíny i balerínky

Sehnat džíny, které vám perfektně padnou je nadlidský úkol. Za džíny nechceme utrácet celé jmění a ulovit nějaké v době letních výprodejů, znamená vyrazit včas, abyste sehnali svou velikost. Máte možnost sehnat originální džíny či kalhoty, které nebyly vyprodány. I z takového kousku lze vytvořit módní boom. Letní výprodeje se vztahují i na obuv a doplňky. Sehnat alespoň jedny úžasné baleríny a lodičky v neutrálních tónech za pár korun je super. Stačí hledat na těch správných místech.  Přihoďte i nějaké tenisky navíc.

Maxi kabáty, bundy a svetry

Letní výprodej neznamená pouze výprodej jen v podobě letních kousků. Myslete už v létě také na to, že za pár měsíců přijde také podzim a zima. Brzy začnou chladnější rána i večery. Podívejte se tedy, i po svetru, bundičce i maxi lehkém kabátu, nebo dlouhém propínacím svetru. Určitě nebudete litovat. Když už budete nakupovat, dejte si finanční hranici. Letní výprodeje jsou ve znamení velkého bláznovství, ale i úžasného dobrodružství plného adrenalinu, jaký úlovek si dnes odneseme. Mějte své výdaje pod kontrolou, jinak utratíte opravdu hotový majlant. Musíte vědět, kdy přestat, a proto si stanovte finanční hranici na své hýření a utrácení. I za tisícovku si nakoupíte spoustu super kousků. Navíc si uvědomte, že nejde o to, mít nabité šatní skříně, ale módní kousky, které budete opravdu nosit.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová