Lasocki

I v Polsku se někdy urodí něco kvalitního. Třeba to tak bylo před nějakou dobou, kdy se právě v tomto státě rozjel obchodní řetězec oblíbené značky Lasocki, se kterou se zejména potkáte v prodejnách s obuví značky CCC. Jedná se o tradiční polskou značku bot, která se zaměřuje především na obutí pro dámy, tak pro pány či pro děti. Jenže jejich obchodní myšlenka netkví pouze v obuvi, ale také v kabelkách či celkově v kožené galanterii. Mnoho lidí si může myslet, že jelikož se jedná o boty, které naleznete v obchodních řetězcích CCC, může se jednat opravdu o nekvalitní obuv. Ovšem tyto boty jsou jakousi světlou výjimkou. Jejich reklamace jsou jen opravdu výjimečně, to si ostatně můžete potvrdit na mnoha fórech na různých internetových sítích. Jedná se i o jakousi polskou výjimku vůbec – tato země nevyrábí přece nic moc kvalitního. V botách se ale vyznamenali. Díky modernímu provedení si jistě přijdou na své i ty nejnáročnější nákupní maniačky, které denně sledují aktuální módní trendy. Nebojte, nebude to ani marná investice, protože podrážky jsou opravdu kvalitní a s celkovým vzhledem okouzlí nejen vás, ale také vaše okolí.

Tyto boty jsou velmi vhodné ke každému looku. Mnohdy si stačí vybrat pouze jeden kousek, díky kterému zaujmete v jakýchkoli situacích a které sladíte k jakémukoli outfitu. Jistě, i takové boty existují, jen je musíte najít. V poslední době se staly velmi oblíbené zejména ty, které jsou ke kotníkům a mají na bocích gumu. Nezáleží na tom, zda bude mít bota podpatek nebo ne, i tak tato koupě nebude špatná a vy jistě s takovým kouskem do vašeho botníku neuděláte chybu. Pokud se navíc bude jednat o obuv značky Lasocki, jednoznačně zabodujete.

Mimo jiné se setkáte i se skvělými botami pánského provedení. Nejlepší jsou polobotky, jimiž pánové okouzlí nejednu slečnu, dámu či ženu. Děti si také přijdou na své, protože je jednoznačně zaujme široká škála barev, kterou nabízí právě tato značka.