LANCOME

Když kosmetika, tak jedině luxusní. Právě tou je totiž velice populární značka Lancome, která je od roku 1964 ve vlastnictví L’Oréal. Jedná se o divizi těch nejluxusnějších kosmetických produktů, které se specializují nejen na péči pleť, ale také na parfémy či nejrůznější make-upy, jež jsou používány těmi nejlepšími vizážisty na celém světě. Tyto produkty má ve své sbírce i několik hvězd vlastnící Oscary, dále nejrůznější módní návrháři, kteří spolupracují s těmi největšími modely módního světa. I když se sice nejedná o zrovna levnou kosmetiku, za kvalitu se zkrátka musí platit. Prvních pět vůní se ocitlo na prodejních pultech v toce 1935 v Bruselu a od té doby její popularita stále stoupá. Nyní se s nimi setkáte nejen v jejich kamenných obchodech, ale také v nejrůznějších parfumeriích (například značek Sephora nebo Douglas).

LANCOME
LANCOME

Lancome pro velkou spoustu žen znamená pouze vůni, avšak svět si tato značka podmanila zejména svými make-upy. Zalíbila se také ale svými produkty v oblasti péče o pleť. Krémy, mastičky a vodičky proti ucpaným pórům, mastné pleti, akné či balzámy proti suchým rtům neznají obdoby. Stačí jen chvilka pravidelného používání a najednou všechny tyto problémy zmizí a každá žena, ale i muž se může pyšnit krásnou pletí bez sebemenších nečistot.

Zejména oblíbené jsou rtěnky, které jsou nyní nabízeny v široké škále. Jelikož jsou v současné době velmi oblíbené tmavé odstíny, jež sahají až k těm nejtmavším barvám (až k černé), můžete si být jisti, že právě tyto barvy naleznete v nabídce značky Lancome. Ovšem pakliže patříte k těm, kteří jsou zastánci klasických světlejších barev, také nebudete zklamaní.

Výrobky této značky by měl vlastnit každý. Nejen parfém by měl být v osobním vlastnictví každého z nás, ale taky i jiné produkty, jako, již zmiňované, krémy, balzámy, make-upy či rtěnky, které na rtech vydrží v každém okamžiku.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová