Kuchyně na míru na celý život

Kuchyň v novostavbě nebo po rekonstrukci bytového jádra je nejlepší na míru. Prostorové dispozice lze velmi dobře využít pro vytvoření velmi moderní kuchyně, která odpovídá vysoce funkčním i estetickým požadavkům dnešní doby. Odborníci vám velmi rádi poradí, jak dosáhnout nejlepšího efektu. V dnešní době kuchyně slouží k více účelům. Nejde jen o přípravnu pokrmů a jídelní kout, ale také o důležité místo k rodinným, přátelským a sociálním setkáním. Proto se často setkáváme s tím, že se rovnou kuchyně propojuje s jídelnou, ale i s obývacím pokojem. Tak vzniká jeden velký prostor, ve kterém můžetezvesela vegetovat a komunikovat s rodinou a přáteli.

Praktická a krásná

Kuchyň musí být vysoce funkční a poskytovat příjemné prostředí. Nábytek a spotřebiče pak musí poskytovat prostorové uspořádání pro snadný pohyb při práci a logické řazení, abychom měli vždy vše po ruce.Paleta barev a materiálů nám pomůžete vytvořit kuchyň podle představ. Nejodolnější je masivní dřevo, které se skvěle uplatní u tvarovaných dvířek, jídelních stolů i židlí. U kuchyňských sestav jsou populární i lehčí, moderní a neméně kvalitní materiály. Oblíbená jsou lamina, tedy desky z dřevotřísky. Vyšší třídu pak zastupuje dýhaz tuzemských i exotických dřevin a dá se mořit do různých odstínů. Alternativou jsou foliovaná dvířka z MDF desek dodávaná v pestrých barvách a matné nebo lesklé úpravě. Dřevo lze také různě kombinovat s kovem anebo skleněnými výplněmi.

Dejte slovo profesionálům

Můžete si vybrat ze sériových sestav, z dlouhodobého hlediska to ale není nejlepší řešení. Nábytek na míru sedí přesně do prostoru a dosáhnete efektivnějších výsledků. Design také málokdy odpovídá zcela našim představám, musíme pak dělat kompromisy. Profesionál vždy pomůže zhotovit návrh, který bbud stoprocentně vyhovovat. Může jít o rustikálně laděnou kuchyni, nebo třeba o moderní minimalistický design. Trendy jsou i vintage kuchyně, retro i funkcionalismus. Dostanete 3D návrh a přizpůsobíte si vše cenovým možnostem.Pokud ještě tápete o ideálním vzhledu kuchyně, fotogalerie zajímavých realizací možná pomůže. Příprava jídla na pořádné pracovní desce na volně stojícím ostrůvku vás nadchne. Důležité je správné uložení věcí ve výškové ose pro často využívané předměty. S nedostatkem prostoru v předsíni pomohou vestavěné skříně. Práci vám usnadní moderní kuchyňské spotřebiče.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová