Kšiltovky dnes najdete naprosto všude – k čemu ji nosit?

Léto je v plném proudu. Během tohoto ročního období jsme opět zaznamenali řadu módních doplňků, které nás naprosto uchvátily a dostaly takřka do kolen. Mezi takové novinky na obchodních pultech se řadí například kšiltovky, kterých je najednou všude požehnaně. K čemu se však tento kousek dá nosit a proč se z ničeho nic stal tak náramně populární?

Kšiltovky tu vždycky byly, jsou a budou, ale teprve teď jsou naprosto populární a málokdo chápe, proč tomu tak je. Právě proto, že tu byly a budou, se nikdo nedomníval, že se tento kousek stane něčím výjimečný – a přece se stal. Z ničeho nic se dostaly do módy nejdříve ty kšiltovky, které nesly na sobě značku NY. A od té doby to nejspíš začalo.

Značkové nebo neznačkové?

Kšiltovky značky NY si dostali naprosto každého – nejen ženy, ale také pány. Velký hit nastal hlavně u zamilovaných párů, které se najednou začaly ukazovat na ulici s naprosto stejnými kšiltovkami, což bylo poněkud zvláštní, ale přece stylové. Od nich si to odkoukaly i jiné páry a tak to zkrátka celé vypuklo.

Pokud se ptáte, jestli budete styloví jenom tehdy, kdy si koupíte značkovou kšiltovku, tedy nejčastěji kšiltovku NY, pak se pletete. Styloví budete, i když si koupíte jakoukoliv kšiltovku. Přece jenom je tato kšiltovka stylová sama o sobě – nesoustřeďte se jenom na značku.

Jestli byste se rozhodli dle ceny, pak se nejspíše nerozhodnete – ceny se začaly dostávat do zhruba stejné roviny, což výběr značně komplikuje.

Kde koupit neznačkové kšiltovky?

Pokud nevěříte, mrkněte se do řady obchodů, kde neustále prodávají tyto kousky. V obchodech s oblečením nebo pouze s doplňky jsou plné regály a věšáky tohoto doplňků. Najdete je tu v černé béžové, modré, růžové či v jinak barevné kombinaci a cenově se pohybují zhruba tak, jako ty značkové kousky – kolem pěti set až sedmi set korun.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová