Kozačky nikdy nezestárnou

Kozačky se nosí na jaře, na podzim a v zimě a jsou tak slušivě nadčasové, že prostě nikdy nezestárnou. Když se začne po létě hlásit podzim a zima, venku už sotva vydržíte bez pořádné obuvi. Ze sandálů do uzavřených bot, na přechod sezóny super kotníčkové boty a hurá k největšímu trendu zimní obuvi, jakým jsou již dlouhá léta kozačky. Jsou neuvěřitelně univerzální a sexy. Můžete k nim nosit šaty, sukně, kraťasy i kalhoty, i když je venku sychravo nebo mrazivé počasí.

Nedbalá elegance a vysoce ženský styl

Střih kozaček je různý a záleží jen na vás, zda zvolíte kotníkové, vyšší, nebo rovnou ty nad kolena. už asi nikoho nepřekvapí, že i kozačky nad kolena jsou v popředí již několikátý rok. Díky svojí výšce hravě prodlouží nohy a udrží vás mnohem lépe v teple, komfortu, pohodlí a dovolí vám nosit oblíbené kraťasy, sukně a šaty i v zimě. Mnohem více variací a outfitů si díky nim můžeme hravě dovolit. Kozačky opticky prodlouží nohy, a proto se nemusíte soukat hned do vysokých podpatků. Jestliže tedy nutně netoužíte po pár centimetrech navíc, dopřejte si pohodlí. Můžete ale i sáhnout po širokých podpatcích.

Začleňte barvy

Hitem předchozí zimy byly zemité barvy a zejména šedá. Letos si klidně dopřejte barvy i na podzim a v zimě. Je ale jasný fakt, že barvy jako béžová, šedá a černá, pro odvážné i bílá, jsou neutrální a hravě je zkombinujete úplně se vším. Dávno také neplatí, že kabelka a boty musí ladit. Klidně jedno z nich může tvořit ten detail, který je výrazný, hýří barvami a vzory, a zaujme na první pohled. Vsaďte na kůži a kvalitu. Vaše nohy si to zaslouží a vy jistě taky. Lepší jedny kvalitní boty, než desatery levné, ve kterých vás bolí nohy, máte nohu samý puchýř, potí se vám a promoknou už ve chvíli, kdy poprvé stoupnete do kaluže či sněhu. Vybavte svůj botník několika páry kvalitních bot. Tenčí i zateplené, do každého počasí. Boty se musí střídat. Nemusí jich být však tolik, že se k nim přes tu haldu stejně celou zimu nedostanete a nosíte ty dvoje o jsou v předu.