Klasické košile se vracejí!

Svět módy je pro mnohé muže naprosté tabu. Nechtějí se nijak zajímat o to, co aktuálně frčí, proto se tedy zaměřují na to, co jim jejich partnerky nachystají, a to si teda k jejich spokojenosti obléknou. Ovšem je zajímavé, že mnoho módních návrhářů, kteří se řadí k těm nejlepším, světovým, úspěšným a k velmi uznávaným, jsou právě muži. Právě muži tedy tvoří aktuální módu, i kdy se v mnoha případech setkáme i se ženami, které mají na svědomí řadu unikátních kousků, které zkrátka člověk musí mít.

Co však se bude danou sezonu nosit, to udává snad někdo neviditelný, protože mnohokrát jsou novinky na pultech obchodů tak odlišné, že se zdá, že by módu určovala nějaký skupina těch, kteří módě opravdu rozumí. Většina lidí však vidí pouze kousky, které se nosily před několika lety, proto když chtějí ušetřit, tak se obrátí na svůj starý šatník, kde ve velké míře najdou přesně to, co se aktuálně nosí. Je nutné podotknout, že v šatnících se opravdu najde vždy to, co v současné době stojí vážně mnoho. Neutrácejte proto peníze a zaměřte se na kousky v šatnících. Podívejte se nejen v ženských skříních, ale také i v pánských, protože i v pánském módním světě se vrací takové kousky, které určitě mají pánové v šatníku.

Klasika v kostkách je zpět!

Mezi nejaktuálnější trendy, které se vrací z minulosti a které jistě má každý muž ve svém šatníku, se řadí rozhodně klasické košile přesně toho vzoru, který se nám vybaví, když se slovo „košile“ řekne. Většině se totiž vybaví taková košile, která má klasický kostkovaný vzor barev, jež nejsou zrovna výrazné. Zapomeňte na drobné kostky, ale představte si takový vzor na košili, který nosili naši dědečkové a potom chvilku i tatínci, když košili od dědečka zdědili nebo dostali pod vánoční stromeček. Přesně tento retro styl se nám vrátil do pánského módního světa, jen se bude trochu jinak kombinovat!

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová