Když kabelky, tak se zlatými aplikacemi

Módní svět není jen světem určeným pro ženy. Jedná se také o oblast, do které významně zasahují i muži. Ženy navíc milují krásně oblečené muže, u nichž je hned na první pohled jasno, že jejich oblečení si vybírali sami. Ženy navíc vždy obdivují dobře oblečené gentlemany, u nichž jde díky tomu poznat, že nespadají pouze do maminčiny náruče a že jsou samostatní, zodpovědní a kreativní. Ostatně mnoho pánů si však myslí, že tento svět je určen pouze pro ženy, protože ženy tráví v obchodních domech mnohem více času. Jenže ono to tak není. Vždyť řada nejvýznamnějších návrhářů je přece mužského pohlaví, stejně jako řada zakladatelů nejlepších a nejvkusnějších módních značek.

Je však pravda, že ženy se do tohoto světa angažují mnohem více, než je tomu u mužů. Ženy dbají na každý detail, který si koupí a musí mít přesně hotový celý skvělý look, než se vydají na ulici. Jejich outfit musí být promyšlený do každého detailu a nesmí zapomenout ani na šperk, který vždy doladí každý nedokončený look. Jejich šatníky rupají ve švech, stejně jako botníky, protože i bot si ženy mnohdy usmyslí, že musí mít každý druh bot alespoň v jednom páru. Za takové věci by ženy byly ochotny utratit doslova majlant. Nejvíce drahé jsou ovšem vždycky kabelky, na které nedají dopustit. Mnoho mužů by si pomyslelo, že je jednoho krásného dne přestane bavit stále si přehazovat věci z jedné kabelky do druhé, ale to se tedy pěkně pletou. Přesně to dámy milují, proto nevidí důvod, proč takové krásy v podobě kabelek vzdát.

Nejlepší je koupě těch malých typů!

Ženy milují nakupovat různé druhy kabelek, největší potěšení jim však dělají ty nejmenší kabelky. U velkých kabelek se nemusí dlouho rozhodovat, protože konec konců jsou všechny velké kabelky hrozně podobné, proto jim nedělá takovou radost, když si ji koupí. Většinou se tedy rozhodují spíše pro koupi malých kabelek, protože právě takové malé krásky jsou to nejlepší do jejich šatníku. Musí však dbát na to, že i u tak malých věcí se móda vyřádí. Nesmí se zapomínat, že móda mění trendy i v této oblasti, proto při nákupu malých kabelek volte rozhodně ty, které mají zlaté detaily. Kovové prvky nyní vedou, ale se zlatými uděláte větší parádu, než s těmi stříbrnými aplikacemi.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová