Kapsičky jsou nezbytnou součástí triček!

Pánové vždycky tvrdí, že se o módu nezajímají. Je to však lež. Na ulici potkáváte hned řadu těch, kteří se oblékají naprosto vkusně a je jasné, že se před několika hodinami než vycházeli z domu, podívali na aktuální obálku nějakého časopisu o módě nebo půl hodiny projížděli novinky na oblíbených internetových magazínech. Styl se zkrátka musel někde odkoukat. Takoví muži na sebe opravdu poutají ženskou pozornost, což je samozřejmě dobře. Pánové jsou mnohem žádanější tehdy, kdy mají vkus. To samé platí samozřejmě i ve světě žen, ale u žen není překvapivé, když jim to opravdu sluší.

Pánové tak tedy sledují aktuální módní trendy. Je nutné poznamenat, že se i v pánském světě trendy mění doslova mrknutím oka, ale většinou jsou to kousky, které byly „in“ před měsícem, jen se nyní zase oprášili a dali se opět na věšáky do obchodů. Styl se však pozná právě podle kombinace jednotlivých kousků. Je nutné zmínit, že pánové jsou opravdu styloví až na základě konečné kombinace. Někteří na to bohužel nemají cit. Takoví jsou přesně ti muži, na které si většinou ženy s posměchem ukazují, což je od nich značně škodolibé. Pakliže si však muži nejsou jisti tím, že dokonale zkombinují jednotlivé kousky, pak by měli přejít k zaručené klasice, která opravdu nikdy nezklame.

O jakou klasiku se jedná?

Vždy skvělá jsou basic trička. Právě basic trička jsou vždy dobrou variantou, ať už je zkombinujete naprosto se vším. Pokud si však chcete koupit basic trička v trochu moderním provedení, pak se soustřeďte především na takové kousky, které na sobě mají kapsičku. Kapsička je většinou v kontrastní barvě nebo má nějaký zvláštní vzor. U basic triček si však dejte pozor jenom na to, abyste si nekoupili příliš velkou velikost. To pak nevypadá vůbec dobře. Nebojte se, že se vám trička sperou. Z tohoto důvodu si opravdu nekupujte zbytečně velká trička.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová