Jsou to šaty nebo nemá kalhoty?

A je tady opět nějaká novinka! Co že to je? Jsou to mikinové šaty! Že jste o nich ještě neslyšeli? Tak my vám teď trošku rozšíříme obzory a vše představíme.

Mikinové šaty jsou novým trendem pro letošní rok. A zamilujete si je i vy! Důvod je velice jednoduchý. Tyto šaty lze kombinovat snad opravdu se vším. Šaty můžete obléknout třeba jen k punčochám, ale nemusíte se bát sáhnout i po džínech. Vypadají skvěle prostě ke všemu.

Pro koho?

Pro koho jsou tyto šaty vhodným outfitem? No přeci pro všechny! Pokud si myslíte, že je to záležitost pouze mladých slečen, mýlíte se! Tyto sportovní šaty se hodí pro každou ženu, dámu či slečnu. Takže na věk se opravdu neohlížejte a zaměřte se spíše na to, jak se v nich budete cítit.

Jak nosit?

Jak jsme již zmínili, tyto šaty jde nosit se silonky po kalhoty. Pokud zvolíte jednobarevné šaty, nebojte se barevných silonek. Jestli se vám délka šatů na silonky nezdá, oblékněte je klidně s legínami. Je zde i možnost natáhnout džíny. V tomto případě volte džíny úzké, protože šaty samy o sobě jsou dosti široké, takže volné kalhoty by nebyly ty pravé a zbytečně by vám přidávaly kila.

Kam v nich?

Tyto šaty se skvěle hodí pro váš volný čas. Uznáváme, že do práce to zrovna oblečení není. Ale na procházky či grilování jsou výbornou volbou. Díky jejich provedení jsou velmi pohodlné a některé jsou i zateplené takže vám v nich zima zaručeně nebude. Vzhledem k jejich volnému střihu nám pomohou zakrýt i nějaké to kilo navíc.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová