Jaro si žádá jemný mladistvý odstín

Právě se rozvíjející jaro si žádá své barvy. Spousta žen v zimě tak trochu přesedlá na tmavé barvy. Chladné počasí, pošmourno, zataženo, sníh a déšť v nás nevzbuzují zrovna pozitivní emoce, což se bohužel někdy nepříjemně promítne i do našeho šatníku. Vítězí šedá, černá, hnědá, maximálně modrá či zelená. Pokud vás zima oděla do tmavých odstínů, teď na jaře je nejvyšší čas to napravit. Jaro je tady a chce být mladistvé – nebraňte se mu.

Buďte ženská a elegantní

V jakých barvách se letošní jaro obléká, Obzvláště in je pudrová barva. Připadá vám trochu unylá, nudná a nevýrazná? To je ale velká chyba. Ano, pudrová sice neupoutá na první pohled jako třeba sytě červená, ale má velkou spoustu výhod. Především je velice decentní. Můžete ji vzít kamkoli a nikdy nešlápnete vedle. Běžně do práce, na obchodní schůzku, na dámskou jízdu do kavárny, na pracovní pohovor, ale klidně i na večírek. Působí také velmi jemně a žensky. Pokud tedy chcete vypadat přirozeně, nebýt za každou cenu za dračici, ale naopak příjemnou ženu, se kterou je radost se setkat – sáhněte po ní. Navíc jde o velmi elegantní barvu, která se dá velmi dobře kombinovat, protože působí neutrálně.

Zkuste kontrast s tmavou

Myslím, že už jsme vyjmenovaly dost a dost důvodů, proč by se letos na jaře kousky v pudrové barvě měly stát základem vašeho šatníku. Řiďte se ještě jedním heslem. Slaďte si pudrové odstíny s barvou svých vlasů tak, abyste vypadaly dokonale šik. Blondýnkám skvěle lahodí odstíny lehce do růžova. Brunetky působí perfektně hlavně v broskvovém nádechu. Zkuste svetr v kombinaci s džínami nebo tmavými společenskými kalhotami. Můžete si ale vybrat i sukni, kterou ozvláštníte tmavým topem a dodáte tím svému outfitu zajímavý a elegantní kontrast. Můžete ale vsadit i na kostýmek, ať už kalhotový či doplněný sukní. Nebojte se ani pudrových botek, kabelek či batůžků. Budete vypadat příjemně mladistvě a přivítáte jaro v novém.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová