Jarní dny žádají baleríny!

Jaro je v plném proudu a s ním nás čekají ne moc oblíbené velikonoční svátky. Tyto svátky nejsou však oblíbené u všech, pouze u dámské populace. Kdo by se přece těšil na pořádný výprask, který je jistě nemine? Nikdo. Pánové si to rok co rok hodně užívají a ženy musí vždy jen vydržet. Samozřejmě se jedná o takový svátek, během kterého musí být žena taky hezky ustrojena, ale nikdy do šatů nebo šortek nevleze, protože by výprask bolel ještě víc. Vždy raději volí oblíbené džíny, které doplní pohodlnými balerínami, které už si samozřejmě vytáhla při jarním úklidu, jež probíhá každý rok právě před těmito svátky. Proč se volí právě baleríny? Protože je to přece jen trochu slavnostnější obuv a u rodin, které velikonoční svátky naprosto milují a jsou pro ně nějakým způsobem významné, se tato obuv spíše doporučuje. Ženám ostatně nevadí, protože se v nich dobře běhá, a tak budou moci hned a brzy utéct svým nápadníkům, kteří je přišli trochu vyšlehat. Nakonec se z velikonočních svátků stane hon na ženskou, která výslužku v podobě vajíček bude házet po svém partnerovi, který přišel jen trochu slečnu vyšlehat, aby mu přes rok neuschla.

Baleríny nejsou jenom na běh, ale jedná se o velmi pohodlný formální kousek, který vám umožní nosit eleganci

Pokud však milujete především formální styl a nenosíte ho jen z důvodu, že si k němu vždy představujete pouze lodičky, které vás neustále tlačí a díky nimž vás pak bolí nohy následující dva dny, měli byste si uvědomit, že formálního stylu dosáhnete nejen s těmi botkami, ale také s polobotkami nebo s již zmiňovanými balerínami. Právě ty vám mnohdy dokážou, že i elegantní styl se dá nosit pohodlně, protože bude obsahovat pohodlné kousky. Kdo o tom pochybuje, tak nikdy baleríny k takovému stylu nezkusil. Nejedná se opravdu o nic špatného, naopak o něco velmi vkusného.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová