Jaké plavky vévodí letošní sezoně

Celý týden jste v práci a o víkendu si chcete užít pravého a nefalšovaného léta. Nebo konečně vyrážíte na dovolenou. Pokud je sluníčko a teploty se stále šplhají na teploměru vysoko nahoru, je nejvyšší čas vyrazit k vodě. Proto vyrazte někam k vodě i vy a zchlaďte si své tělo. Při tom u vody můžete zkusit nachytat ještě nějaké to opálení a pěkný bronz. Hodit by se vám mohly naše zaručené a zřejmě již definitivní poslední letošní plavkové tipy. Máte štěstí, letí totiž asi všechno, proto se má vše odvíjet od vašeho vkusu a také typu postavy.

Plavky s vysokým pasem a plavky jednodílné

Retro modely jsou sexy a vracejí se opět do módy. Právě proto se i některé plavky nechaly inspirovat a obsahují jejich prvky. Například pěkné kalhotky s vysokým pasem patří mezi hity toho letošního léta. Dělají moc pěknou postavu a jsou opravdu slušivé. Můžete jim dát ten správný nádech i jejich retro vzorem. Jednodílné plavky jsou prostě nestárnoucí a nadčasová klasika. Fantasticky vymodelují vaši postavu a budou se vám líbit. Plavky v celku jsou také svůdné a mohou být opravdu velmi ženské i sexy. Průstřihy, které zdobí jedno či dvojdílné plavky jsou letos velmi in.

Jak se nosí neoprenky

Plavky zvané neoprenky se nosí prostě skvěle. V tomto roce jsou stále na prvním místě mezi trendy plavkami. Takzvané neoprenky si získaly oblibu u milionů žen po celém světě. Jejich hlavním prvkem, podle kterého je bezpečně poznáte, jsou jejich černé švy a většinou jsou také v neonových či pastelových barvách, které letos neskutečně letí. Výrazná vrchní část plavek je dalším hitem. Bikiny jsou sice ještě stále v kurzu, ale ony subtilnější horní díly plavek se nyní dostávají spíše do pozadí. Nyní jsou na výsluní jiné plavky, a to ty, jejichž vrchní díl připomíná pěkné tílko nebo jako top. Praktičnost těchto modelů nechte stranou. Prostě plavky střídejte a opálíte se skvěle.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová