Jaké druhy kabelek jsou nyní „in“?

Kabelky jsou lásky mnoha žen. Pánové se mnohdy vyskytují až na druhé koleji, protože ženy jsou zkrátka naprostí blázni do doplňků nazvaných kabelky. Každá musí mít velkou řadu z nich běžně ve svém šatníku, protože jinak se bohužel necítí spokojeny. Není se čemu divit, když stále přichází z obchodních domů s plnými taškami, v nichž najdete povětšině pouze oblíbené kabelky. Jedná se zkrátka o jistý doplněk, který ženy milují a neobejdou se bez nich – ostatně jako se neobejdou bez bot. Navíc móda nyní nabízí řadu krásných kousků, které nesmí chybět v šatníku žádné ženy. Jedná se o takové kabelky, jež jsou opravdu stylové a velmi vkusné. Jaké to však jsou a jak je kombinovat?

1. Obrovské tašky volného střihu v metalově stříbrné či jiné kovové barvě

Skvělým doplňkem jsou kabelky, které jsou vážně velké a nedrží přesně svůj tvar. Ty se staly populární především v černé barvě s barevným vnitřkem, ale v poslední době je naprosto převálcovaly kovové odstíny. Metalově stříbrná je favoritem na nejlepší barvu letošního roku, protože se projevuje naprosto všude. Jedná se tedy o oblíbené boty, bundy a nyní také i kabelky. Není se čemu divit, když přesně taková kabelka v této barvě trhá rekordy v prodejnosti. Jenže „in“ nejsou jen kabelky této barvy, ale všech kovových barev. Zaujmete stoprocentně se zlatou, ale také například s bronzovou barvou. Lesk je tedy přesně to, čím si vysloužíte plný počet bodů za váš look.

2. Bez vkusného batůžku se neobejdete

Nejedná se přímo o kabelku, ale do této kategorie se zkrátka hodí i batohy. Ty zaznamenaly v poslední době obrovskou popularitu a není se čemu divit! „In“ se nestaly pouze batohy velké, které jsou opravdu přes celá záda, ale také malé batůžky metalových barev. Zaujmete však samozřejmě také například s klasickými barvami. Při výběru správného batohu však nedávejte prostor těm velkým typům, ale raději se zaměřte na drobné kousky, do kterých se vleze maximálně peněženka a nějaké to menší občerstvení. Přesně tak velkou byste měli mít i kabelku přes rameno, která se také stala velmi stylová zejména v tom nejmenším provedení, které v obchodě naleznete.