Jaké bundy se budou na jaro nosit?

Přemýšlíte o tom, že byste si nakoupili už nový šatník na jaro? Přece jenom zmíněné roční období se nezadržitelně blíží, a tak se rozhodně vyplatí přemýšlet nad tím, co budete nosit. Pokud bychom se měli podívat na aktuální jarní trendy pro letošní rok, zmíníme rovnou několik bund, které se budou jednoznačně nosit. Přece jenom bundy k jaru patří, a tak se nebojte je vytáhnout do ulic, pokud tedy budou podle posledních módních trendů.

Obecně lze říct, že moderní byly, jsou a budou bundy známých, světových, luxusních značek, jako jsou značky Blauer nebo Pinko. Ovšem u Armani bunda stojí za hřích. Pamatujte však na to, abyste bundy nosily v takovém trendy střihu, jaký určuje módní svět.

Bombery jsou nestárnoucím hitem

Pokud bychom měli zmínit jeden typ bund, který se vyplatí na jaro nosit, zmíníme rovnou bombery, o kterých lze už říct, že jsou doslova nestárnoucím hitem. Sice vstoupily na trh pravděpodobně před třemi lety, od té doby se však drží dlouhodobě mezi trendy a jen tak z top trendů pravděpodobně ani nevyjdou.

V ideálním případě si pořiďte bomber v tmavším odstínu, vyhněte se však klasické černé barvě. Preferujte spíše bordó odstín nebo vojenskou zelenou, kterou ještě nemá každý.

Džínové bundy jsou taktéž hitem

Hitem letošního léta budou samozřejmě i džínové bundy, které se řadí k hitům už taktéž nějaký ten pátek. Pokud jste slyšeli o tom, že móda se vrací do minulosti a čerpá inspiraci v sedmdesátých, osmdesátých a devadesátých letech, džínové bundy jsou toho jasným důkazem a ukončí veškeré vaše pochybnosti o dané informaci. Přece jenom džínové bundy se nosily dávno v minulosti, nyní se jim vdechl druhý dech a rázem se z nich stal trend, který ze světa módy pravděpodobně jen tak rychle nezmizí jako kdysi.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová