Jaké boty si pořídit na léto?

Léto je roční období plné oblíbených dovolených. Letní dovolené v sobě nesou určitý odpočinek a hlavně dobrodružství, které nám přinese spoustu zážitků a vzpomínek. Už během jarního období hledáme nejrůznější lokality, kam bychom letos chtěli zamířit, protože agentury přichází s řadou možností už koncem května. Raději vždy volte dovolenou takto brzy, protože se často stává, že už u vašeho favorita nejsou zrovna dobré možnosti spočívající ve výběru data.

Pakliže máte dovolenou rezervovanou a mnohdy také i zaplacenou, přichází na řadu oblíbená aktivita mnoha žen, a to konkrétně nakupování vybavení a potřebného oblečení. Naneštěstí opalovací krém, který se vždy zapomene, se dá koupit i na místě, proto se nemusíte strachovat, kdy po velkém nakupování žen najdete jenom oblečení a nikoliv potřebné věci na dovolenou. Ženy především lpí na botách, proto se není čemu divit, když těch bot přinesou z obchodu opravdu hodně. Které se však nejčastěji pořizují na léto?

1. Žabky

Jednoznačně každým rokem se koupí nové žabky. Tato obuv totiž někdy nevydrží déle než jedno léto, navíc každý rok naleznete úplně odlišné druhy žabek, a tak se rozhodnete rozšířit svou sbírku této obuvi. Samozřejmě je nutné se zaměřit i stylovost a na modernost, protože i žabky jsou pouze obuví, kterou má móda jasně pod palcem.

2. Sandálky

I pánové, i dámy musí mít ve svém botníku přes léto sandálky. Jedná se o obuv, kterou nesmíte postrádat, protože se bez ní v létě opravdu neobjedete. Nikdo přece nechce pocítit nepříjemný pocit pocení nohou, a tak se raději rozhodne vydat do obchodu, kde naneštěstí sandálek prodávají opravdu hojně. Vynechejte však koupi typických sandál, do kterých si s chutí Češi dávají oblíbené bílé ponožky. Raději volte trochu stylovější záležitost – zkuste to raději se stylovější obuví. Co byste, dámy, řekli třeba na zavazovací sandálky, které jsou naprosto fantastické?

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová