Jaké boty se nejlépe hodí k černým šatům?

Letní měsíce se neobejdou bez hezkých šatů, díky kterým nebude ženám takové horko, jaké by jim bylo například v riflích. Takových krásných černých šatů existuje hned celá řada. Nejoblíbenější jsou především upnuté šaty na ramínka, které délkou sahají pouze pod zadek. U formálnějších typů žen však bodují především šaty nad kolena bez rukávů. Pakliže se blíží například plesová sezona, jistě dominují v šatnících žen především dlouhé černé večerní róby, kterými nadchnou nejen sebe, ale také své blízké a další okolí. Jednu dobu byly taky populární černé asymetrické šaty, které byly vzadu delší než vepředu. To byl vcelku oblíbený hit mnoha žen. Jenže ten stejně rychle, jako přišel, tak i odešel, ale nikdo nad tím zrovna dvakrát netruchlil.

Mnoho žen si však při oblékání těchto šatů kladou otázku, jaké si k nim mají obout boty. Přece jen jsou boty výrazným doplňkem celého looku a každý musí brát zřetel na to, co má na nohou. Proto si pojďme říct ty nejaktuálnější moderní hity, které bodují v kombinaci s černými šatami.

1. Tenisky? A proč ne?

Černé šaty se nyní pojí zejména se sportovním stylem. Mohou se totiž sladit s oblíbenými teniskami, a tak se ženy vyhnou bolestím nohou, které jsou často způsobeny především šílenými podpatky nebo malými lodičkami. Možná bychom se měli zaměřit především na sportovnější botasky různých značek, pokud chceme šaty kombinovat například ještě s kabátkem. Pokud však je takové horko, že i v šatech se budete potit, volte klasické plátěné tenisky.

2. Elegantnost v lodičkách, balerínách a sandálkách

Samozřejmě pokud jste zastánci klasického vzhledu šat, tak se rozhodně nebudete pouštět do kombinací s teniskami. Raději zvolíte klasické lodičky, které se hodí k formálnějším typům žen či na plesy. Pro letní horké dny se hodí především baleríny nebo oblíbené sandálky. Ty navíc v současné době procházejí jistou revolucí. „In“ jsou především zavazovací tipy.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová