Jaká jsou ta nejkrásnější místa na svatbu?

Svatba má být ten nejkrásnější den, co nás v životě potká. Hlavně ženy se na něj připravují šíleně dlouhou dobu. Není se čemu divit, vždyť právě ony si představovaly už jako malé na to, jak budou kráčet krásnou uličkou k oltáři. Jistě si už tenkrát vybraly, kde svou svatbu budou mít. Pokud ne, pak vám přinášíme pár tipů, kde je svatba opravdu jednou z nejkrásnějších vůbec.

Zámky mají pohádkové kouzlo!

Pokud nejste zastáncem klasických svateb v kostele, kde se sejde jen nejbližší rodina nebo i přátelé, kdy všechno důležité proběhne v jedné velké obří budově, kde se konalo už tolik svateb – pak zvolte něco originálního, jedinečného a mnohem odlišného, než je svatba v kostele.

Mezi takové tipy, kde se dá svatba uskutečnit, patří rozhodně zámky a jejich zámecké zahrady. Právě toto jsou místa, která člověku doslova vyrazí dech. To, jestli se bude svatba konat venku na zahradě nebo uvnitř zámku, záleží na ročním období, protože zámky vevnitř jsou přes zimu bohužel zavřené. To však ničemu nevadí, protože i zimní zahrady jsou naprosto nádherné.

Pokud si však můžete vybrat, kdy budete mít svatbu, a pokud ji chcete mít opravdu na zámku, zvolte si nějaký jarní nebo letní termín. Všude je totiž spousta květin, jsou připraveny květinové oblouky, v nichž snoubenci vstoupí do svazku manželského. Je to tedy mnohem větší pohádka než v zimě. Navíc žena se nemusí ohlížet na to, jak teple se bude v šatech cítit.

Nebo zkuste zahraniční svatbu!

Pokud toužíte jenom po takové svatbě, na níž chcete mít jen své nejbližší, pak zvolte třeba svatbu někde v zahraničí. Není to vůbec nemožné. Mnoho lidí se bere na dovolených, jiní se berou v zemi, v níž aktuální bydlí, jiní si v zahraničí uspořádají jen unikátní svatební obřad třeba někde na pláži u moře, protože právě toto nám v České republice chybí.

Mezi nejpohádkovější místa se řadí rozhodně Karibik, kde jsou ty nejprůzračnější moře. Mnoho lidí cestuje například na Bali, kde se vezmou na nějakém velkém skalním útesu. Jiní však cestují na jiné podobné ostrovy.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová