I na pláži musíte být stylová!

Na dovolenou nejčastěji míříme během letního období, ovšem léto není jediné roční období, během kterého můžeme vyrazit do teplých zahraničních krajů. Oblíbená doba dovolených je také v zimě nebo na začátku jara, kdy je v některých koutech světa opravdu horko. K takovým dovoleným se však pokaždé musíme dobře vybavit, ať už jedeme v jakémkoli období. Mnohdy si kupujeme hlavně nové plavky podle aktuální sezony, dále pak sháníme řadu nových kousků, které aktuálně udala móda pro aktuální sezonu, a teprve potom jsme připraveni odjet někam relaxovat. Není se čemu divit, když před dovolenou se utratí mnohem více peněz, než na dovolené, protože tam si kupujeme už jenom suvenýry, které budou pro nás na památku.

Především ženy dbají na to, aby jejich koupě rozhodně fantasticky ladila, protože kde jinde sklízet větší obdivy než v zahraničí! Navíc je třeba ukázat, že i Češky mají styl, proto nákupní maniačky se snaží, aby i na pláž byly opravdu stylové. Jak toho ale docílit?

Bordó barva jede! Nebo je libo bílá?

Největší úkol především žen je před dovolenou nakoupit hlavně hezké a stylové plavky, což jsou aktuálně rozhodně triangl plavky nebo jednodílné plavky. Barevně však volte zejména bílé typy, které dokonale podtrhnou nové opálení. Skvělé jsou však i v bordó barvě. Jedná se o barvu, která sluší naprosto všem! K tomu patří především klobouk, který vždy dokonale ochrání před úpalem. Abyste se však nemuseli zbytečně oblékat a pak věci na mokré tělo zase oblékat, doporučují se řady přehozů, které jsou nyní taky „in“. Fantastické jsou na bordó plavky třeba bílé nebo krémové. Žabky jsou dokonalou obuví, aby nás písek nepálil do chodidel. Kabelka je však taky nutností, protože do ní dáme nejen opalovací krém, ale také křížovky a třeba deku nebo osušky. Přece je hloupost, abychom to tahali v rukou!

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová