I peněženka musí být vkusná a stylová

Doplňky tvoří konečný look – to je všeobecně známo. Jenže mnoho lidí neumí doplňky tak dobře doladit. Ovšem pak je tu druhá skupina žen, která zase dominuje právě tím, že jejich outfity jsou naprosto bezkonkurenční a stylové. Mnoho dam dokonce vnímá každičký detail daného looku. Nikdy se tedy nesetkáte s tím, že by měla vzory nějak pomíchané (pokud to samozřejmě není účel), že by zlatá barva křížila stříbrnou nebo že by nebyly nejen vhodné doplňky, ale také obuv.

Stejně jako na boty ženy dbají především na základní doplněk, a sice na kabelky. Těch musí mít ve své skříni opravdu mnoho, protože vždy musí ladit k potřebné události a k danému looku. Nechybí tedy většinou psaníčka na plesy nebo na důležité konference či pohovory. Velké tašky však taky musí být v šatníku, protože právě ty jsou nejvhodnější na běžné použití, pokud míříte například jen tak na nákupy. Menší kabelky přes rameno jsou vhodné na výlety, kterých za současného teplého počasí je habaděj. Taky ženy musí vlastnit nějaký vkusný mini batůžek, který je vhodný především pro turistické výšlapy, kdy potřebujete schovat jenom pití a nějaké drobné občerstvení.

Ve správné kabelce nechybí vkusná peněženka

V kabelkách žen najdete různé věci – především najdete nějaké šminky (například rtěnku nebo pudr, kdyby se lekl nos). Dále naleznete určitě i zrcátko nebo například deodorant. Pak najdete klasické věci, jako jsou klíče nebo peněženka. Peněženka je však ozdobou celé kabelky a měly by být naprostým skvostem.  Proto se není čemu divit, když si ženy takové skvosty pečlivě vybírají a dokážou za ně utratit hotový majlant.

Peněženka by měla být podle aktuálních módních trendů, protože i v tomto doplňku se trendy střídají jako na běžícím pásu. Dbejte na to, aby byla peněženka alespoň podle aktuální moderní barvy. Zkuste dbát i na to, abyste na ní neměli žádné aplikace, které by se mohly utrhnout – peněženku byste museli kupovat co měsíc zas a znova.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová