I levné tenisky mohou vypadat jako značkové

Žijeme ve zvláštní době. Do módního světa se dostal podezřelý trend. Jedná se o boty, které sice vypadají jako značkové, ale nejsou. Tento trend se rozeběhl už v loňském roce, kdy jsme se mohli setkávat s řadou napodobenin bot značky Timberland. Tyto farmářky byly tak vkusné, že je chtěl mít doslova každý, jen málokdo si však mohl dovolit přesně takové skvělé unikáty. U těchto bot se to na první pohled ani nepoznalo, stejně jako u všech takových kopií, ovšem díky tak tuhé zimě bylo nošení ne zrovna pohodlné, protože bota z nekvalitního materiálu se brzy buď rozbila, nebo rozlepila. Proto se začali lidé raději otáčet na prodejny s kvalitnější obuví a nakonec si stejně koupili sice neznakové farmářky, přesto zhruba v cenově podobné relaci.

Tento trend se však značně rozšiřoval a nyní se s ním setkáme na každém rohu. Jistě, každá značková obuv má své označení, ale málokdo si toho na první pohled všimne. Jedná se například o oblíbené plátěné tenisky Converse, které stojí kolem patnácti set korun, někdy více, někdy méně – záleží na tom, jak jsou v akci, či v kterém obchodě je kupujete. Ostatně takových tenisek je nyní habaděj na všech pultech mnoha obchodů. Díky tomu, že jsou populární především ty, které jsou v bílém provedení, mnohokrát se stane, že jejich bílá barva brzy nebude – zašpiní se a už nebudou nikdy tak bílé, jako napoprvé. Ostatně proč tedy kupovat tak drahé tenisky, když je stejně z důvodu špíny zase vyhodíte? Raději to zkuste právě s levnými teniskami, které jako značkové vypadají skoro přesně.

Udělají naprosto stejnou parádu

Nyní jsou ty kopie tak vymakané, že už si ani na první pohled nevšimnete, že se o Converse tenisky nejedná. Samozřejmě není na patě značka All Stars, ale kdo se dívá na paty! Navíc takové obyčejné tenisky koupíte nikoliv za patnáct set, ale spíše tak za čtyři stovky, což už je značná změna. Navíc vyhození z důvodu špíny vám nebude tak líto. Jako další plus je to, že udělají naprosto stejnou parádu, jako ty originální. Ovšem při takové koupi samozřejmě záleží na každém z nás, jak moc je pro něj důležité, aby měl či neměl značkovou obuv.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová