HORSEFEATHERS

Pokud byste zatoužili po čistě české módě, zkuste to se značkou Horsefeathers. V devadesátých letech to byla pouze značka, která své oděvy skladovala v obývacím pokoji panelákového domu. Nyní zakladatelé Hanuš Slza a Pavel Kubíček oblékají celý svět! Plzeňská firma má v současné době sedm obchodů s oděvy. Jedná se zejména o oblečení pro snowboardisty a skateboardisty. Jelikož se jedná o čistě českou značku, právě toto jí možná dohnalo takový úspěch. Mimo jiné i sporty, kterých se oblečení týká, se stávají více a více populární, a tak (především mladší generace) sahá po těchto kouscích.

Horsefeathers se zaměřuje především na oděvy pro skateboardisty a snowboardisty. V jejich nabídce tedy najdete především kousky, jako jsou zimní kalhoty a bundy, dále mikiny či doplňky, mezi něž patří například oblíbené kšiltovky s rovným kšiltem. Zejména ty se dočkaly velké koupěschopnosti, protože se tento hit stává pomalu, ale jistě vážně nestárnoucím.

Nic pro elegány

HORSEFEATHERS
HORSEFEATHERS

Na své si ale nepřijdou ti, kteří jsou raději za elegantnější oblečení. Značka Horsefeathers působí pouze pro jednu skupinu populace. Už od úplného začátku byla myšlenka jednoznačná, proto se od ní neubíhá ani nyní. Proč taky? Vždyť nikdy se nikdo nezavděčí všem, a pokud jsou lidé pracující v této branži skvělí pro jednu skupinu obyvatel, proč se zabývat druhou. Vždyť k úspěchu plně stačila přízeň těch, kteří milují tyto prknové sporty.

V nabídce této společnosti se tedy ještě jednou setkáte pouze s oděvy, které jsou jako na míru dělané pro snowboardisty a skateboardisty. Jistě si ji ale oblíbí i jiná várka lidí, protože doplňky, jež jsou velmi stylové, osloví určitě i někoho jiného než příznivce těchto dvou sportů. Především školáci a studenti si přijdou na své, protože značka nabízí i širokou škálu různých provedení školních i jiných batohů a tašek.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová