Hodinky sluší každé ženě

Spoustu žen hledá mnohdy doplněk, který by naprosto senzačně doladil jejich outfit. Málokdy ale narazí na ten pravý kousek, který vždy a za každých okolností bude ladit k oblíbenému looku. Masivní šperky se nehodí ke všemu. Ke košili jistě nevolte masivní náramek a naopak k velkému výstřihu nekombinujte masivní náhrdelník. Šperky jdou tedy stranou. Jak ale docílit zcela fantastického vzhledu? Jednoduše ke svému looku připojte hodinky! Tento módní trend se na žebříčku popularity drží už nějaký ten pátek a jen tak se k nižším pozicím vážně nesníží. Pokud tento doplněk milujete, jistě ho většina lidí najde ve vaší šperkovnici hned v několika variantách.

Hodinky s řemínkem pro formální styl

Nejvíce oblíbené jsou hodinky s řemínkem. U mnoho typů již jdou řemínky i vyměnit dle barevných kombinací. Nejlíp se hodí k formálnímu stylu, a sice k úzkým kalhotám, saku, košili nebo k úzké sukni. Pokud je doladíte ještě s polobotkami nebo s lodičkami, budete jednoznačně zářit.

Mimo jiné se tyto doplňky hodí také ke károvaným košilím nebo k jednoudchým topům.

Stříbrné či zlaté jsou jedničky ve svém oboru

Mnoho žen ale sází jednoznačně na klasiku. Ta spočívá v především v hodinkách, které jsou celé zlaté nebo stříbrné. Tyto hodinky se nevyplatí kupovat přes internet za pakatel, protože vždy nepříjemně zreznou a rozpadnou se. Raději v této koupi investujte a přejděte k těm kvalitnějším verzím. Hodinky Michael Kors či Calvin Klein patří mezi velké favority.

Tyto hodinky můžete kombinovat takřka se vším. Jedná se pouze o to, k jaké kombinaci se vám bude daný doplněk hodit. Na co si ale v tomto případě dejte velký pozor, je, abyste nesladili zlatou a stříbrnou barvu. Různé kovy působí opravdu zmatený dojmem. Raději vše ponechejte v jednom duchu. Navíc v jednoduchosti se vždy skrývá krása. A tu se zlatými či se stříbrnými hodinkami jistě dosáhnete.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová