V hlavní roli podprsenka. Kam se která hodí?

Pokud si chcete vzít na sebe šaty či halenku, pod níž bude prádlo prosvítat, vsaďte na podprsenku tělové barvy bez krajek. Tou rozhodně nic nezkazíte, protože bude téměř neviditelná. Ovšem odvážnější se mohou pustit i do jiných kreací. Například šedohnědý tón halenky nabízí možnost vyzkoušet podprsenku v tomto odstínu. Bude viditelná, což se ale hodí jenom pro některé příležitosti. Na neformální odpolední dýchánek je to v pořádku, na formálním společenském večeru jde o faux pas.

Bílé šaty si žádají tělové prádlo

Dámy, oblíbily jste si na léto bílé šaty, jako jsou tyto a nechcete, aby si všechny drbny z okolí špitaly o tom, jaké spodní prádlo nosíte? Vsaďte na neviditelnou podprsenku v barvě kůže, tedy tělovou Jakákoli jiná barva vám bude pod šaty nepříjemně prosvítat.

Univerzální model na víc použití

Chcete univerzálnější model podprsenky, který s klidem můžete vzít pod klasické šaty i pod letní šaty bez ramínek? Vyberte si takovou s odepínacími ramínky. Můžete nosit ramínka zapnutá za krkem, křížem na zádech nebo úplně odepnutá. Záleží na tom, zda si berete klasičtější šaty ke krku nebo letní odhalené varianty.

Kdy mohou ramínka koukat?

Existují ale i výjimky, kdy ramínka podprsenky mohou z šatů koukat. Jde o případy, kdy má pěkná ramínka která barevně a stylem souzní s šaty. Růžová podprsenka se tak tváří jako součást šatů, nabudí iluzi, že ramínka šatů jsou dvojitá. Hodí se i pro tyto šaty bez ramínek, které mají v sobě výraznou nejen růžovou, ale i černou barvu. Proto se dají doplnit i její černou podprsenkou s ramínky.

Švy pod přiléhavými šaty nemají co dělat

Pod přiléhavými společenskými šaty by měla být vždy jedině bezešvá podprsenka. Její barevná sladěnost s černými šaty je samozřejmostí Švy na podprsenkách působí na první pohled viditelné a nehezké hrboly, proto chcete-li být ve společnosti dokonalá, volte prádlo bez nich.