Hitem léta jsou plameňáci, puntíky a slaměné doplňky!

Letošní léto doplní klasické trendy o výraznější barvy a neobvyklé vzory.

Léto nás přímo vybízí do nošení veselých barev a nových vzorů. Slunce přináší pozitivní energii, která se promítá nejen na naší náladě, ale také v našem outfitu. Touha po barevnosti a veselých tónech je díky pestrobarevné přírodě zcela přirozená. Také módní návrháři se inspirovali barevností přírody, exotickým ptactvem a tropickými květinami. Svou kreativitu můžete promítnout nejen do oblečení.

Puntíky kde se podíváš

Nově se nám přenesly puntíky také na věci, které denně používáme. Takže pokud chcete být IN pořiďte si puntíkovaný hrneček na kávu. Cestovatelky mohou ohromit puntíkovaným cestovním kufrem. A módní puntíky sahají až do našich ložnic v podobě puntíkovaných polštářků, povlečení.

Samozřejmě léto je znamením sluníčka, vody, plavek a opalování. Pokud chcete zabodovat i na pláži zvolte puntíkované plavky. Retro styl letos frčí, takže se nebojte je doplnit širokou čelenkou či gumičkou, která nejen, že skvěle vypadá, ale také poslouží k uchycení vlasů a váš účes zůstane suchý.

Sláma nejen ve stodole

Sláma či její imitace je jedním z největších trendů letošní sezóny. Nákupem takové kabelky, klobouku nebo netradičních bot, které využijete na pláž nebo piknik s přáteli, ohromíte své okolí. Musíme ale dávat pozor na kombinování těchto slaměných doplňků, které jsou samy o sobě dosti výrazné, a proto volíme jednoduchý outfit.

 

 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová