Happy Socks

Ponožky nemusí být nudné! Tímto heslem se řídili dva mladí Švédové, konkrétně Viktor Tell a Mikael Söderlindh. Ti se rozhodli roku 2008 udělat jakousi inovaci v tak všedních věcech, jako jsou ponožky. Viktor je grafik a jeho kolega pracoval v mnohých reklamních agenturách, a tak uměl perfektně prodat zboží. Nic tedy nebránilo tomu, aby rozjeli společný podnik nazvaný Happy Socks. Celá inovace se skrývala v tom, že chtěli přetvářet všední ponožky mdlých barev a chtěli si hrát s detaily. Právě ponožky si vybrali z toho důvodu, že se do toho roku hráli lidé pouze s barevností celkových outfitů, ovšem na detail, jakým byly právě ponožky, se zapomínalo. Pánové se toto tedy rozhodli změnit a jejich změna obdržela pouze slova chvály a obdivu. Díky svým barevným výtvorům, které si hrály nejen s barvami, ale také s tvary či vzory, se značka Happy Socks stala opravdu šťastnou, a to z toho důvodu, že se tato část oblečení opravdu kupovala a v současné době také stále kupuje, dokonce čím dál víc.

ponožky happy socks
ponožky happy socks

Dalo by se říct, že pánové rozpoutali jakýsi módní trend, který se nese ve znamení právě ponožek. Do současné doby nikdo ani nepomyslel na to, že by si k obleku a polobotkám mohl vzít takové ponožky, které by mu neladily se zbytkem outfitu. Nyní se bez toho všichni elegáni nemohou obejít! Každý musí mít ty nejbarevnější a nejtrhlejší ponožky, které doma má. Nejvíce vedou červené, protože ty opravdu vyniknou. Tabu jsou však fosforové barvy, které nepadnou ani v tomto případě.

Vzorované ponožky jsou naprosto skvělé zejména tehdy, pokud máte třeba kratší kalhoty a oblíbené boty polobotkového stylu. Jelikož vám jistě jde vidět velká část nohy, můžete ji zcela zakrýt vkusnými barevnými ponožkami, které naprosto zaujmou všechny kolemjdoucí. A o tom to přece je! Jedinečnost, originalita, barevnost a trhlost je to, co nyní sráží celý svět ke kolenům. Nebuďte jedni z davu, jděte proti proudu!