Hannah

Značka Hannah je jedna z velmi oblíbených outdoorových a lyžařských značek, založená roku 1991 v České republice. Vysoce kvalitní sportovní produkty jsou vyhledávané v různých sportovních odvětvích amatéry i profesionály. Tato sportovní značka se úzce specializuje na výrobu sportovního oblečení a outdoorové vybavení. Dámské, pánské i dětské lyžařské a outdoorové oblečení, sportovní boty, tašky, batohy, stany, spací pytle a sportovní doplňky nabízí v široké škále variant. Její produkty značka Hannah obnovuje každým rokem a přichází na trh s inovovanými kolekcemi sportovního oblečení a zboží.

Česká značka Hannah

Velkou oblibu si česká značka Hannah získala zejména díky mnoha technologicky vyspělým odolným a kvalitním materiálům, ze kterých jsou produkty a oblečení vyráběny. Navrhuje své produkty tak, aby dosáhly té nejvyšší funkčnosti při všech možných sportovních a outdoorových aktivitách. Oblečení a produkty značky Hannah jsou vyráběny z inovovaných materiálů s dokonalým moderním designem společně se všemi naprosto precizně propracovanými střihy, které jsou vhodné na každou postavu a díky komfortu a pohodlí tomu se budete při sportu cítit a pohybovat doopravdy skvěle.

Kvalitní outdoorová značka Hannah

Úspěšnost zéto značky díky kvalitním materiálům a technologiím neustále stoupá a membrány Climatic, které jsou vodoodpudivé a vysoce prodyšné, zajistí pohodlí a komfort, který je vám při sportovním výkonu budou doopravdy hodit. Oblečení je krásné, sportovně elegantní a stylové. Tato značka se účastnila díky svým zástupcům již několika velice zajímavých expedic do extrémních podmínek, kde testovala poctivost a spolehlivost svých výrobků. Stala se sponzorem několika významných českých sportovců, jako třeba Nikol Sudová. Značka Hannah podporuje mladé, nadějné sportovce v různých sportovních odvětvích, například juniorskou reprezentaci českých skicrossařů. Značka Hannah nabízí sportovní oblečení pro ženy i pro muže, sportovní a outdoorovou obuv, kabelky, tašky, batohy, sportovní, funkční i noční prádlo, župany, bundy, kalhoty, čepice, šály, svetry a spoustu doplňků.

Oficiální stránky značky: www.hannah.cz

Logo aktualizováno dne 24.5.2022

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová