FERRARI

Pod pojmem „Ferrari“ se pánům jednoznačně vybaví pouze auto. Nedosažitelný sportovní vůz, který musí mít doma každý muž, je tou první myšlenkou, kterou si pánové vybaví. Ovšem značka nedosáhla úspěchu pouze s nepřekonatelným vozem, ale také s tím, že se začala angažovat do módního světa, který je opravdu vždy otevřený všem novým kouskům. I když se značka řadí k těm nejpopulárnějším převážně díky automobilům, je nutné zmínit i kousky, které naleznete právě v tom módním světě. I tyto výrobky totiž stojí za zmínku, protože se jedná o opravdu skvělé a vždy stylové produkty, které zaujaly nejen muže, ale i ženy.

Hodinky pro gentlemany

Ferrari se zaměřuje také na výrobu velice kvalitních hodinek. Ty jsou převážně určeny pro elegantní muže, kteří rádi nosí obleky či jiné vkusné oblečení. Ovšem na své si přijdou i ti, kteří preferují pohodlnější styl, který v sobě nese džíny, kotníkové boty a košili. I k takovému komfortnímu stylu najdete v široké nabídce hodinek pro muže svého favorita. Dámy si však musí nechat zajít chuť, protože tyto Ferrari hodinky jsou určeny převážně pro pánskou populaci.

Pro ženy jsou tu kabelky

U žen ale jednoznačně místo hodinek dosáhne jasného obdivu kabelka. Aby se totiž ženy necítily zahanbeny, značka právě pro ně vyrábí vážně unikátní a nadčasové kousky, které mohou s hrdostí nosit ke každému outfitu. Jelikož se kabelky řadí k těm kvalitním, nemůžete si stěžovat po nějaké době nošení, že se loupe či že nedrží tvar. Tato investice nebude krokem vedle, tím si můžete být jisti.

Kosmetiky pro obě pohlaví

Jenže někdy je dobré vyhovět oběma pohlavím najednou. Proto se společnost rozhodla vejít i do světa kosmetiky a nabídnou cenově přijatelné parfémy jak pro muže, tak pro ženy. Někdy je dobré, když obě pohlaví mají něco stejného od stejné značky. Toto zjištění jistě ocení převážně zamilované páry, které touží mít stejně věci jako milovaná polovička.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová