Farmářky pro ležérnější look

Jaro je konečně tady. Dlouho jsme očekávali byť jen sebemenší oteplení, protože letošní zima prostě byla trošku problematická – sněhu bylo až po kolena, teploty dosahovaly rekordních hodnot (sahaly až do mínus pětatřiceti stupňů Celsia) a náledí komplikovalo nejen dopravní situaci na silnicích, ale také chodcům jejich každodenní čekání na městskou hromadnou dopravu nebo cestu do práce. Naštěstí jsme se však dočkali teplejších dnů a stále vystrkujícího sluníčka.

S příchodem jara je načase udělat spoustu změn. Většinou se jedná o změny dam, které musí akutně navštívit svého kadeřníka. Pro pány však toto období také znamená určitý úklid, a sice svého šatníku. Žádná ženská to za ně neudělá, a tak se i pánové musí zaměřit na řádný úklid svých oblíbených zimních věcí. Ty si totiž zaslouží obměnu. Zimní kousky vystřídají ty lehčí, vždyť přes den se nemusíme balit do těch nejtlustších kabátů. Botník také potřebuje určitou změnu. Jistě se vytáhnout velmi populární tenisky, se kterými jsme se neradi loučili před zimním obdobím. Ovšem také si své místo najdou i farmářky značky Timberland, které jsou naprostou nutností. Oblíbené jsou nejen u žen, ale právě také u mužů, kteří se už nemůžou dočkat, až si navlečou bundu bomber nebo vojensky zelenou parku, basic kalhoty s roztrhanými koleny a až si navlečou své oblíbené farmářky. Jedná se zkrátka o jakýsi super trend, který musí mít doma každý muž. Bez toho to zkrátka nejde. Bez toho nemůžete být moderní a styloví.

Proč Timberland?

Tyto Timberlandy zvané farmářky jsou však oblíbené i v jiných kombinacích. Dají se zkombinovat snad se vším, a tak si pánové přijdou na své i během ještě teplejších dní, kdy budou teploty dosahovat třeba dvaceti stupňů nad nulou. I bez bundy či kabátu jsou tyto boty naprosto top! Pokud je opravu ještě nevlastníte, utíkejte do nejbližšího obchodu z obuví a zariskujte touto koupí. Nebude to vůbec krok vedle, jak se může na první pohled zdát.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová