Extravagance je opět v kurzu

Být jiný v dnešním světě znamená nezapadat do davu lidí. Mnoho lidí si mysl, že být jiný je špatné, ale jedná se o tu nejlepší věc, jakou můžeme pro sebe udělat. Být jiný můžeme třeba v myšlení, což je pro nás to nejlepší. Pakliže budete myslet jinak, než myslí dav, dosáhneme úspěchů, o kterých se davu ani nesní. Ovšem jinakost je známá zejména v oblasti módy. Přesně tam totiž lidé každým dnem sledují změny a odvážnosti, které na sebe někteří lidé vezmou. Jenže to je právě správně. Proč chodit stále ledabyle oblečeni, když móda je tu proto, aby se s ní experimentovalo? Zapomeňte na klasické černobílé kombinace, které stejně nikoho nebaví. Kdybyste potkali nějakého módného návrháře, rozhodně by váš look naprosto zkritizoval, protože nudnost se nenosí ve světě módy. Vždy daný look rozzařte nějakým skvělým kouskem, který září nejen svým zvláštním tvarem, ale také třeba i barvou či vzorem. Nezapomínejte na toto experimentování, protože právě díky tomu se vám dostane obdivu.

Pakliže nevíte, co třeba kombinovat, zkuste to s extravagantními kousky. Extravagantnost se nyní dostává do kurzu, to si jistě můžete všimnout například na velkém množství aplikací, které se vyjímají snad na každém kousku oblečení. Nejvíce se však extravagantnost ukazuje v oblasti kabelek, protože hroty či jiné metalové aplikace naprosto poškodí vzhled kabelky, přesto je to trend, který láká ke koupi řadu žen.

I v oblasti obuvi se extravagantnost hodně vyřádila

Mimo kabelek však tento styl také zamířil i do světa bot. Boty jsou zejména pro ženy něco posvátného. Od každého druhu musí mít alespoň jeden pár, proto se není čemu divit, když už i u řady žen uvidíte takové extravagantní kousky, které se většinou nesou v duchu vysokých podrážek. Vysoké podrážky jsou však vkusné, ovšem nesmí být přemrštěně vysoké. Jenže právě ty se staly nejoblíbenějšími. Mezi extravagantní kousky se řadí především ty boty s vysokou podrážkou, u nichž je podrážka vyšší víc jak pět centimetrů nebo jsou to ty boty, které mají podrážku zvláštně tvarovanou, většinou do křivých zubů.