Envy

Mezi další kvalitní a velmi prosperující značky patří jednoznačně značka zvaná Envy. Jedná se o českou tvorbu, která trhá rekordy nejen u nás v České republice, ale také v zahraničí. Své čestné místo mezi nejlepšími značkami si vysloužila z prostého důvodu, a sice díky kombinaci kvality, pečlivého technologického postupu a také originálního návrhu. Právě tyto tři věci se zákazníkům líbí natolik, že jsou schopni za trendy této módní značky utratit velké peníze. Není se čemu divit, dámské a pánské oblečení je naprosto senzační a každý model je alespoň trošku originální. Jedná se však především o sportovnější zaměření, ovšem sportovců je dnes habaděj, a tak se značka lehce dostala na stupně vítězů.

Envy nabízí především dámskou a pánskou módu, kterou lehce pokrývají i doplňky (například kabelky). Nejčastěji se však setkáte s plavkami, které jistě ocení ti, kteří už nyní marně hledají v obchodech ty nejlepší plavky, kterými by letos oslnili plavčíkovi oči. Léto a horké letní dny jsou tu coby dup, a tak se tedy není čemu divit, když si plavky shánějí lidé už nyní. Navíc nebudou vyprodané, a proto se nemůže lidem stát, že by nenašli svou velikost. Pokud ovšem znáte svou velikost, je dobré kupovat přes internet. Takové plavky jsou totiž vždy k mání a málokdy se stane, že byste snad nenašli tu velikost, po které toužíte.

Jaké plavky budou trendy?

Nyní už jsou dávno fuč ty verze plavek, které se nesly ve stylu „vršek jiný, spodek jiný“. Ucelené plavky jsou jednoznačně top, a tak byste tedy měli sáhnout po dvou dílech, které určitě patří k sobě. Pokud budete nakupovat plavky právě od Envy, musíte počítat s tím, že se vám bude pěkně špatně vybírat, protože škála je opravdu široká. Málokterá žena stráví tolik času vybíráním jako v obchodech této značky. Díky širokému sortimentu a ještě širšímu spektru barevných kombinací si málokterá žena rychle přijde na své. Leda by předem věděla, po jakém kousku touží.