Eleganci lze vytvořit i z levných kousků

Pohodlnost je to hlavní, na co ženy dbají tehdy, kdy si vybírají svůj vlastní outfit pro daný den. Přece jenom během dne se musíme dobře cítit, což znamená, že asi nějaké lodičky na jehlách vypustíme z našeho looku. Je to zejména proto, že lodičky jsou pro nás opravdu ne zrovna pohodlnou volbou obuvi. Není se tedy čemu divit, když ženy volí především oblíbené tenisky, džíny a obyčejné basic tričko jako oblíbený look, který je zkrátka na denním pořádku a nikdy neomrzí.

Některé události, které musíme navštívit, si však vyžadují něco víc, než jenom ležérní look, který je vhodný opravdu jenom pro obyčejné dny, kdy jdeme třeba jenom do obchodu. Na události, mezi něž se řadí například nejlepšího přítele, slavnostní hostina k příležitosti zlaté svatby rodičů, dále taky oslava výročí s partnerem – všechny tyto události potřebují, abychom se na ně trochu lépe vystrojili, protože přece jenom džíny se zrovna dvakrát nehodí. Je třeba vytáhnout trochu elegance.

Mnoho žen si myslí, že elegance rovná se velké množství peněz z vlastní kapsy. Ovšem to není pravda – eleganci lze vytvořit i z jednoduchých kousků, které koupíte za pakatel v obchodech. Jen je nutné hledat nebo naučit se kombinovat kousky, do kterých bychom eleganci rozhodně neřekli.

Jak vytvořit levný elegantní look?

K elegantnímu looku se můžeme dostat jakkoliv. Pokud bychom se rozhodli pro šaty, pak je třeba dbát na to, aby to byly šaty, které budou sahat minimálně ke kolenům, protože kratší už nejsou zrovna známkou elegance, ale nevhodnosti. Takových šatů najdeme habaděj. Do pěti set korun je najdeme třeba v obchodech značky New Yorker. Pokud bychom toužili po trochu formálnější verzi, pak bychom měli najít úzké cigaretové kalhoty, se kterými se nyní přetrhl pytel. V průměru je najdeme také do pěti set korun. K tomu pak volíme jednoduchý top, nátělník nebo třeba vypasovanou košili, kterou kopíte do tří set. Lodičky nebo polobotky jsou součástí elegantního outfitu. To bude nejspíš nejdražší položka na vaší účtence. Šperky se můžou volit v bižuterii, stejně jako kabelky, které se dají sehnat opravdu levně na mnoha internetových bazarech.